گیم

آپدیت نسل جدید فال آوت 4 در 25 آوریل عرضه می شود

نسخه های بومی پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس در آپدیت نسل جدید فال آوت 4 در 25 آوریل عرضه می شود.
فناوری برتر دیجیتال به نقل از گیماتسو؛ این به روز رسانی شامل نسخه های بومی پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس فال آوت 4 است که یک ارتقاء رایگان برای صاحبان PlayStation 4 و Xbox One موجود با تنظیمات حالت عملکرد و کیفیت، بهبود ثبات ورود است.

به‌روزرسانی ذکر شده حالت‌های گرافیکی مختلف نظیر حالت کیفیت و پرفورمنس، بهبود پایداری، نرخ فریم ۶۰، افزایش وضوح و رفع باگ‌های مختلف را معرفی می‌کند. آن‌هایی که از پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان برخوردار هستند نیز از این به‌روزرسانی بهره خواهند برد، اگرچه چیز‌هایی مانند حالت‌های کیفیت و پرفورمنس را از دست خواهند داد.

از طرفی کسانی که فال‌اوت ۴ را روی کامپیوتر بازی می‌کنند، می‌توانند منتظر پشتیبانی از صفحه نمایش‌های عریض و فوق عریض، بهبود اشکالاتی در ماموریت‌ها، ابزاری برای ساخت ماد و موارد دیگر باشند. برای بازیکنان ژاپنی و چینی زبان در رایانه‌های شخصی، مشکلات ورود به Bethesda.net حل شده است.

گفتنی است که به‌روزرسانی جدید فال‌اوت ۴ تنها مربوط به موارد فنی نیست و شامل محتوای جدید نیز می‌شود. آیتم‌های Free Creation Club با آپدیت جدید در دسترس عموم قرار می‌گیرند. این شامل Enclave Remnants می‌شود که خود شامل ماموریت جدید Echoes of the Past و همچنین سلاح‌ها، اسکین‌ها و زره‌های مختلف می‌شود. این خط داستانی، گروه قبل از جنگ، The Enclave، را وارد خط داستانی فال‌اوت ۴ می‌کند. بازیکنان همچنین می‌توانند بسته‌ی اسلحه‌های موقت و کارگاه هالووین را بدست آورند که دومی ۳۸ آیتم جدید و تزئینی با محوریت هالووین را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا