گیم

تریلر Immortals: Fenyx Rising

بازی Immortals: Fenyx Rising شاید در ساختار هنوز هم دنباله‌رو اساس همیشگی بازی‌های یوبی‌سافت باشد، اما گیم‌پلی آن که با الهام از مجموعه‌ی زلدا طراحی شده، متنوع از آب درآمده است.

این نکات، به خوبی در تریلر معرفی گیم‌پلی Immortals: Fenyx Rising پیداست. در قالب این ویدیوی جدید، یوبی‌سافت به خوبی بخش‌های مختلف این بازی را به تصویر می‌کشد.

بازی Immortals Fenyx Rising با کنار هم گذاشتن عناصر امتحان‌پس‌داده و آشنا از سبک Open World، یک ماجراجویی فانتزی و بسیار سرگرم‌کننده را برای بازیکن ترتیب می‌دهد که تجربه‌اش، هرگز خالی از لطف نیست و تجربه‌ نکردن آن، هرگز با از دست دادن یک ساخته‌ی شگفت‌انگیز، مترادف نخواهد بود. همراه بررسی زومجی باشید.

شرکت یوبیسافت یکی از پرکارترین شرکت‌های بازی‌سازی در میان استودیوها و ناشرهایی بود که در نسل هشتم از سرگرمی‌های ویدیویی فعالیت می‌کردند. بدون ذره‌ای اغراق، می‌توان گفت که بدون فعالیت شرکت یوبیسافت طی هشتمین نسل از ویدیوگیم، تعداد بالایی از بازی‌های اکثرا با کیفیت این نسل را از دست داده بودیم. به‌هرحال با بالا رفتن انتظار بازیکنان از بازی‌های ویدیویی، استودیوهای بازی‌سازی باید بیشتر از قبل روی تولید محصولات خود انرژی می‌گذاشتند تا بتوانند اثری راضی‌کننده را در دسترس گیمرها قرار دهند. همین موضوع باعث شد تا پروسه‌ی تولید یک بازی ویدیویی در نسل ۸، سخت‌تر و طولانی‌تر از همیشه باشد. شرکت یوبیسافت اما به‌صورت سالانه، بازی‌های پرتعداد و اکثرا سرگرم‌کننده‌ را روانه‌ی بازار کرد. مخصوصا امسال که با ساخته‌هایی بسیار باکیفیت یعنی Watch Dogs Legion و AC: Valhalla سراغ گیمرها آمده است.

آخرین اثر بزرگ یوبیسافت در سال ۲۰۲۰ اما، یک بازی کاملا جدید است. اثری که برخلاف عادت یوبیسافت مبنی بر ادامه دادن مجموعه‌های نام‌آشنای خود مثل سری «اسسینز کرید» یا «واچ‌داگز»، کاملا تازه‌نفس است و احتمالا قرار است آغازکننده‌ی یک سری جدید باشد. بازی Immortals: Fenyx Rising به‌عنوان آخرین مخلوق AAA این شرکت در سال ۲۰۲۰ و از آخرین مصنوعات نسل هشتمی این شرکت (درکنار فارکرای 6) به‌حساب می‌آید. در نتیجه، هر چقدر هم که کمپین تبلیغاتی این بازی نسبت به غول‌هایی همچون والهالا یا واچ‌داگز لیجن کم‌سروصداتر بود، اما هرگز نمی‌تواند حساسیت و اهمیت آن را کاهش بدهد. مخصوصا که این بازی در شعبه‌ی کبک شرکت یوبیسافت توسعه‌ پیدا کرده‌ است؛ همان تیمی که بازی‌هایی شدیدا موفق مثل AC: Blackflag یا Assassin’s Creed Odyssey در کارنامه‌اش برق می‌زنند!

می‌توانید تریلر معرفی گیم‌پلی Immortals: Fenyx Rising را در پایین ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا