فناوری اطلاعات

اپلیکیشن حذف و اضافه مبلمان از راه رسید

اپلیکیشن جدید یک شرکت عرضه کننده انواع مبلمان به کاربران امکان می‌دهد مبلمان موجود در منزل خود را حذف و انواع مبلمان جایگزین را به صورت مجازی به خانه خود آورند.

به گزارش فناوری برتر دیجیتال به نقل ازمهر، ممکن است برنامه‌های موبایلی واقعیت افزوده را دیده باشید که به شما امکان می‌دهند مدل‌های سه بعدی مبلمان را با استفاده از دوربین گوشی در خانه خود جانمایی کرده و امتحان کنید، اما یک برنامه جدید این ایده را با کمک فناوری یادگیری ماشینی به سطح جدیدی ارتقا داده است.

این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد تا اتاق خود را به صورت سه بعدی اسکن کنید، سپس با جانمایی مجازی محصولات در فضای اتاق، وسایل موجود را مرتب کرده و به هم ریختگی آنها را حذف کنید.

قابلیت حذف یک تکه از مبلمان و برداشتن سوژه‌های مختلف از پس زمینه از جمله امکانات این نرم افزار است که در برخی گوشی‌های هوشمند مانند آیفون و پیکسل هم وجود دارند. این ویژگی‌ها توسط فناوری هوش مصنوعی اعمال می‌شوند.

در حال حاضر، این برنامه فقط در دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل آی او اس و وب در دسترس خواهد بود. اما تا چند ماه آینده یک نسخه اندرویدی از آن را منتشر می شود. آیفون‌ها و آی‌پدهای دارای حسگر لیدار بهترین عملکرد را پس از نصب این اپلیکیشن خواهند داشت، اما سایر دستگاه‌های مجهز به iOS نیز پشتیبانی خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا