گیم

ماریو دوبعدی جدید به نام Super Mario Bros. Wonder معرفی شد

کمپانی نینتندو (Nintendo) به تازگی آخرین رویداد گیمینگ خود موسوم به نینتندو دایرکت را با مجموعه‌ای از خبرهای جدید و هیجان‌انگیز به پایان رسانده است.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ با رونمایی از سه‌گانه‌ی آرکام که به سوییچ پورت شده و همچنین انتشار اطلاعات بیشتر از Pikmin 4 قبل از انتشار آن در ماه جولای، خبرهای خوبی منتشر شد، با این حال، شگفتی‌هایی نیز وجود داشت که یکی از آن‌ها رونمایی از Super Mario Bros. Wonder بود؛ یک بازی جدید از سری ماریو که بسیار رنگارنگ جذاب به نظر می‌رسد.

این بازی پلتفرمر شامل پرنسس پیچ، پرنسس دیزی و یوشی به عنوان شخصیت‌های قابل بازی، علاوه‌بر شخصیت‌های آشنا مانند ماریو، لوییجی و تود است. البته هیچ بازی ماریو بدون مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید و هیجان‌انگیز کامل نمی‌شود و به نظر می‌رسد که Super Mario Bros. Wonder موارد جدیدی را در اختیار دارد. تریلر منتشر شده از بازی تعداد زیادی مکانیک جدید و ایده‌های خلاقانه را به نمایش می‌گذارد که تجربه‌ی آن‌ها بسیار سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد. با این حال، به طور خاص یک توانایی جدید وجود دارد که بیشتر از بقیه برجسته است.

در آخرین لحظات تریلر بازی، ماریو یک آیتم را برمی‌دارد و به یک فیل انسان‌نما تبدیل می‌شود. ماریو قبلا دارای قدرت‌های مبتنی بر حیوانات بوده است که یکی از آن‌ها لباس راکون مانند در Super Mario Bros 3 است. با این حال، تفاوت اصلی در اینجا این است که اسکین ذکر شده به معنای واقعی کلمه مانند یک لباس عمل می‌کرد و ماریو هنوز فرم معمولی خود را در زیر آن حفظ کرده بود، ولی اکنون کل بدن او تغییر پیدا کرده است.

این قابلیت ظاهرا از نظر بسیاری از طرفداران جذاب آمده و در بسیاری از جوامع مختلف بازی بحث‌هایی در مورد آن شکل گرفته است. در هر صورت بازی جدید ماریو با کنار گذاشتن تمام این میم‌های اجتناب‌ناپذیر، احتمالا یکی دیگر از قسمت‌های درخشان این سری خواهد بود.

بازی Super Mario Bros. Wonder در ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) به طور انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا