گیم

فروش الدن رینگ از ۱۶ میلیون نسخه گذشت

بازی الدن رینگ (Elden Ring) را می‌توان یکی از بهترین عناوین امسال دانست. این بازی به شدت بزرگ و گسترده بوده و از طرفی یک تجربه خاص را در اختیار طرفداران قرار می‌داد. الدن رینگ از معدود عناوینی بود که طرفداران را ناامید نکرد. این عنوان اثبات کرد که اشتیاق طرفداران برایش بی‌دلیل نبوده است.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ حال ناشر الدن رینگ یعنی شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) اعلام کرده که فروش این بازی از مرز ۱۶ میلیون نسخه عبور کرده است. با وجود کیفیت بالای الدن رینگ این بازی بسیار خاص است. اکثراً هم به دلیل دشواری بسیار زیاد آن است. اینطور که به نظر می‌رسد با وجود سختی بازی، استقبال بسیار خوبی از آن شده و در کمتر از ۱ سال توانسته بیش از ۱۶ میلیون نسخه فروش داشته باشد.

الدن رینگ برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ عرضه شد. نکته جالب این بود که با وجود گستردگی بازی ایرادات زیادی در ابتدا نداشت. به همین دلیل یک عرضه بسیار خوب داشته و همین باعث شد تا گیمرها دیدگاه خوبی نسبت به آن داشته باشند. همینطور اینکه امتیازات بازی نیز باعث شد افراد بیشتری به آن توجه کنند.

شرکت سازنده این بازی یعنی فرام سافتور (From Software) به ساخت عناوین دشوار مشهور است. با اینحال در زمینه الدن رینگ توانست تعادل نسبتاً خوبی را رعایت کند. همینطور اینکه جهان باز بودن بازی باعث می‌شود تا شما خودتان بازی را راحت کنید. از طرفی داستان پیچیده آن باعث می‌شود تا شما دائم به دنبال گشت و گذار و انجام کارهای مختلف باشید.

همینطور اینکه الدن رینگ دارای چندین پایان مختلف است. به همین دلیل بازیکنان می‌توانند آن را چندین بار تجربه کنند. از طرفی این بازی بسیار طولانی است. پس این میزان فروش نشان می‌دهد که اصلاً خسته کننده نیست. به طور کلی اگر طرفدار سبک جهان باز هستید نباید این بازی را از دست بدهید. الدن رینگ یک عنوان شاهکار است و لیاقت این میزان فروش را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا