موبایل

رونمایی همراه اول از بسته‌های ویژه عید فطر

همراه اول با فرارسیدن جشن بزرگ مسلمانان، از بسته‌های عید فطر خود با تخفیف‌های ویژه رونمایی کرد.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت فرارسیدن «عید سعید فطر»، از بسته های ترکیبی ویژه برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و همچنین انارستانی خود که از سیمکارت نسل جدید (یوسیم) استفاده می کنند، رونمایی کرد.

بسته های ویژه عید فطر بسته به «دائمی و اعتباری» یا «انارستانی» بودن مشترکان اپراتور اول تلفن همراه کشور به دو نوع تقسیم می شود.

بسته ترکیبی مختص مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول متشکل از «۳ گیگابایت اینترنت و ۳ ساعت مکالمه درون شبکه و با تلفن ثابت» و با قیمت ۱۲ هزار تومان است که متقاضیان، می توانند با شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» اقدام به خریداری آن کنند.

بسته ترکیبی تدارک دیده شده برای مشترکان انارستانی هم شامل «یک گیگابایت اینترنت و ۳ ساعت مکالمه درون شبکه و با تلفن ثابت» است که برای فعالسازی آن به قیمت ۳ هزار تومان، کافی است کددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» شماره گیری شود.

هر دو بسته مذکور که با تخفیف ویژه به مناسبت این ایام طراحی شده، از امروز چهارشنبه ۳۰ فروردین تا انتهای روز دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ قابل خریداری و فعالسازی است.

در راستای رفاه حال مشترکان، امکان فعالسازی این بسته های ۳ روزه ویژه عید فطر از طریق ۳ درگاه «ستاره ۱۰۰ مربع»، «ستاره یک مربع» و «همراه من» فراهم شده است.

تمامی مشترکانی که اقدام به خرید و فعالسازی بسته های ترکیبی ویژه عید فطر می کنند، می توانن در صورت إتمام حجم یا مدت اعتبار بسته ها، مجددا اقدام به «خرید» تا پایان بازه زمانی کمپین کنند.

تمامی مشترکان همراه اولی که فاقد سیمکارت نسل جدید (یوسیم) هستند، می توانند برای بهره مندی از این بسته های با تخفیف ویژه و همچنین دریافت ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه ۳۰ روزه، با «مراجعه به یکی از مراکز فروش و خدمات همراه اول» یا «شماره گیری ۹۹۹۰» اقدام به تعویض رایگان سیمکارت خود با یوسیم کنند.

یوسیم (USIM) سیمکارتی است که امکان بهره مندی از اینترنت نسل ۴ و ۵ را فراهم می آورد.

در این صورت علاوه بر امکان استفاده از مزایای طرح های با تخفیف ویژه همراه اول، مشترکان می توانند از مزیت تخفیف های ۵۰ درصدی (نیم بها) یا یک سوم بها در تعامل با سایت های داخلی بهره مند شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا