تکنولوژی

Lumini PM آینه هوشمندی برای مراقبت از پوست

آینه هوشمند ساخت شرکت “لولولب” موسوم به “لومینی پی‌ام” یک آینه هوشمند است که علاوه بر کاربرد اصلی خود، توصیه‌های مربوط به مراقبت هرچه بهتر از پوست را به کاربران ارائه می‌دهد.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از ایسنا، در سال ۲۰۱۸ یک استارتاپ به نام “لولولب”(Lululab) دستگاهی به نام “لومینی”(Lumini) را به نمایشگاه CES آورد که سیستمی بود که از یک دوربین چند طیفی برای ضبط و ثبت و تجزیه و تحلیل ویژگی‌های صورت کابر استفاده می‌کرد. سپس یک الگوریتم مجهز به هوش مصنوعی از این اطلاعات برای تشخیص مشکلات پوستی مانند آکنه و لک(ملاسما) استفاده می‌کرد و به کاربر توصیه می‌کرد که از چه محصولات مراقبت از پوست برای درمان خود استفاده کند.

“لومینی” در آن زمان محصولی نبود که بتوان آن را خریداری کرد، اما حالا مدل جدید آن موسوم به “لومینی پی‌ام”(Lumini PM) محصولی است که سرانجام به بازار عرضه خواهد شد.

این آینه هوشمند مانند نمونه قبلی خود، پوست کاربر را تجزیه و تحلیل می‌کند و لوازم آرایشی، دستگاه‌ها و محصولاتی را پیشنهاد می‌دهد که به وی کمک می‌کند تا بهترین نتیجه را بگیرد و به چهره مطلوب خود برسد.

قیافه این آینه هوشمند شبیه به گوشی هوشمند گلکسی S۵ سامسونگ به نظر می‌رسد، البته با توجه به اینکه استارتاپ “لولولب” از درون شرکت سامسونگ برآمده است، خیلی تعجب آور نیست.

این آینه هوشمند توصیه‌های شخصی مراقبت از پوشت را از طریق یک برنامه موبایلی به کاربر ارائه می‌دهد. شرکت سازنده می‌گوید افراد در این برنامه یک جامعه را تشکیل خواهند داد که به این معنی است که کاربران می‌توانند با افرادی که پوست و مشکلاتی مشابهی دارند، ارتباط برقرار کنند.

این شرکت هنوز اعلام نکرده است که مردم چه زمانی قادر به خرید “Lumini PM” خواهند بود، ضمن اینکه قیمت آن نیز هنوز اعلام نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا