گیم

یورو ۲۰۲۴ تابستان سال آینده به بازی EA FC 24 اضافه خواهد شد

بازی فوتبال کلاب شرکت الکترونیک آرتز (EA FC 24) یا همان فیفای سابق همیشه با مسابقات مهم جهانی هماهنگی داشت. به این شکل که در این مدت ما شاهد حضور جام جهانی یا لیگ قهرمانان اروپا در این مجموعه بودیم که باعث می‌شد بازی فیفا برای طرفداران فوتبال جذابیت بسیار خاصی داشته باشد. حال این موضوع برای جام ملت‌های سال آینده یا همان یورو ۲۰۲۴ هم صدق می‌کند.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ طبق چیزی که الکترونیک آرتز اعلام کرده تابستان سال آینده قرار است جام ملت‌های اروپا (UEFA) در قالب یک آپدیت رایگان به بازی فوتبال کلاب اضافه شود. در نتیجه کاربران می‌توانند مسابقات مختلف این جام را در بازی خود شبیه‌سازی کرده و حتی با توجه به توانایی‌های یک تیم نتایج آن را تا حد خوبی پیش‌بینی کنند.

به روزرسانی مخصوص یورو ۲۰۲۴ با سال‌های دیگر کمی تفاوت دارد. به این شکل که شرکت سازنده اعلام کرده که کاربران قرار است به طور کامل مسابقات جام ملت‌های اروپا را تجربه کرده و حتی به صورت همزمان با مسابقات اصلی در شکل مجازی آن‌ها شرکت کنند. این به‌روزرسانی به طور کامل رایگان است و هنوز جزئیات آن به صورت کامل منتشر نشده است. رئیس بخش فوتبال کلاب شرکت الکترونیک آرتز در یک بیانیه گفت:

ما بسیار خوشحال هستیم که اعلام کنیم بزرگ‌ترین مسابقات سال آینده فوتبال به طور کامل وارد بازی فوتبال کلاب الکترونیک آرتز خواهد شد. با کمک همکارانی که ما در لیگ قهرمانان اروپا داریم تجربه این مسابقات به طور کامل به بازی فوتبال کلاب منتقل خواهد شد.

برای کاربران حرفه‌ای فوتبال کلاب که تجربه زیادی در آلتیمیت تیم دارند، حدود یک ماه فرصت خوبی برای بدست آوردن بازیکنان قدرتمند وجود دارد. این افراد از تاریخ ۲۸ دی (۱۸ دسامبر) تا یک ماه بعد فرصت دارند که با باز کردن بسته‌های آلتیمیت به بازیکنان بسیار خوبی مثل عثمان دمبله (Ousmane Dembele) و فلورین ویرتز (Florian Wirtz) دسترسی داشته باشند. تنها نکته منفی اینجاست که این بازیکنان به صورت محدود برای این چند روز در دسترس بوده و در غیر این صورت در دسترس نخواهند بود. در نتیجه برای یافتن آن‌ها در خارج از بازه شما باید هزینه بسیار زیادی پرداخت بکنید.

در کنار این موارد، بازی فوتبال کلاب قرار است یک تورنومنت مجازی نیز دقیقاً همزمان با مسابقات جام ملت‌های اروپا داشته باشد. این مسابقات نیز به طور کاملاً جدی برگزار شده و کاربران باید تلاش کنند تا در مسابقات مختلف پیروز شوند و در بازی پیش بروند تا به قهرمانی برسند. روند انتخاب تیم‌ها و افراد نیز به طور کامل مشابه با جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ بوده که به نوبه خود بسیار جذاب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا