کامپیوتر

کیوسک جدید سامسونگ با سیستم عامل ویندوز در کره راه اندازی شد

سامسونگ الکترونیک نسخه جدیدی از کیوسک سامسونگ را در بازار خانگی خود در کره جنوبی عرضه کرده است. کیوسک جدید سامسونگ بر روی سیستم عامل ویندوز اجرا می شود و یک پلتفرم خدمات همه کاره ارائه می دهد.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از گیزموچاینا؛ کیوسک سامسونگ انتخاب، سفارش و پرداخت محصول را ارائه می دهد. می توان آن را در رستوران ها، کافه ها، داروخانه ها و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر مستقر کرد. کیوسک سامسونگ در ابتدا در سال 2021 منتشر شد و بر روی سیستم عامل تایزن اجرا شد.

دامنه گزینه های این مدل اکنون با پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز برای کیوسک تازه شده گسترش یافته است. این محصول دارای نام مدل KMC-W است و مبتنی بر Windows 10 IoT Enterprise است. این صفحه نمایش 24 اینچی لمسی و مجهز به پردازنده نسل یازدهم اینتل Core است. این پردازنده پایداری و عملکرد بهبود یافته را ارائه می دهد در حالی که حافظه / فضای ذخیره سازی به شکل 256 گیگابایت SSD و 8 گیگابایت حافظه نصب شده ارائه می شود.

کیوسک سامسونگ تمام عملکردهای ضروری یک کیوسک را در یک دستگاه ارائه می دهد. مدیریت محتوا و پرداخت را می توان در کیوسک تحویل داد که دارای چاپگر رسید، اسکنر بارکد QR، NFC و پشتیبانی از Wi-Fi نیز می باشد. کیوسک جدید سامسونگ در سه نوع میز، نوع پایه و نوع دیواری عرضه می شود. بنابراین می توان از آن در طیف گسترده ای از سناریوها و محیط ها استفاده کرد. کیوسک سامسونگ کیوسک جدید سامسونگ قبلاً تحسین بین المللی را به خود اختصاص داده است.

این محصول به عنوان بهترین محصول در سیستم یکپارچه اروپا (ISE) 2023 انتخاب شد. برای نشان دادن این دستاورد، ISE بزرگترین نمایشگاه نمایش اروپا است. سامسونگ 1000 دستگاه از کیوسک را به Yanolja Cloud، یک شرکت جهانی راه حل های مسافرتی، عرضه خواهد کرد.

انتظار می رود کیوسک سامسونگ در مکان های مختلفی مانند هتل ها، رستوران ها و مکان های تفریحی حضور جهانی داشته باشد. Yanolja Cloud می گوید کیوسک های سامسونگ به بیش از 60 شریک آن در 35 کشور عرضه شده است. هنوز جزئیاتی در مورد برنامه های خرده فروشی جهانی و قیمت کیوسک جدید سامسونگ وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا