گیم

پنل تخصصی «انیمیشن و بازی» برگزار می شود

پنل تخصصی «انیمیشن و بازی» در نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های شرکت‌های خلاق و دانش بنیان برگزار می‌شود.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از روابط عمومی برنامه، به منظور بررسی فرصت‌ها و چالش‌های سرمایه‌گذاری در حوزه «بازی و انیمیشن» که یکی از بزرگترین صنایع فرهنگی ارزآور است؛ پارک علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، پنل تخصصی با موضوع  فرصت‌های حضور در بازار جهانی انیمیشن و بازی برگزار خواهد کرد.

در این پنل‌ها که بخش اصلی نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های شرکت‌های خلاق و دانش بنیان حوزه فرهنگ و هنر و فناوری های نرم هستند، چالش های فرایند جذب سرمایه از سوی قطب‌های بزرگ انیمیشن و بازی در ایران بررسی خواهد شد.

در بخش انیمیشن این پنل تخصصی، جواد مطوری مدیر استودیو الزهرا (س) بزرگترین استودیو جلوه‌های ویژه خاورمیانه و حامد جعفری مدیرعامل استودیو گروه هنر پویا که انیمیشن «بچه زرنگ» را به عنوان پرفروش‌ترین فیلم کودک تاریخ سینمای ایران در کارنامه خود دارد، حضور خواهند داشت.

در بخش بازی نیز، مدیرعامل موسسه پاییزان که بازی «پدرخوانده» را به عنوان یکی از بازی‌های پرفروش در کارنامه خود دارد و همچنین علی نادعلی زاده مدیرعامل استودیو تاد که ارزآوری بسیاری را در حوزه بازی سازی داشته است، مهمان پنل تخصصی بازی خواهند بود.

عباس کریمی عباسی فیلمنامه نویس بازی و انیمیش، مدیریت این پنل تخصصی که از بخش‌های اصلی نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های شرکت‌های خلاق و دانش بنیان خواهد بود را برعهده دارد.

این نمایشگاه از ۳۰ لغایت ۲ آذر در محل پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی برگزار خواهد شد که ریاست این نمایشگاه را محمدحسین ایمانی خوشخو برعهده خواهد داشت .

علاقه مندان برای شرکت در این نمایشگاه می‌توانند به نشانی تهران اشرفی اصفهانی خیابان قموشی خیابان هما پارک علم و فرهنگ مراجعه و برای دریافت اطلاعات بیشتر به شماره ۴۴۲۹۷۵۸۶ تماس بگیرند.

پنل تخصصی «انیمیشن و بازی» برگزار می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا