موبایل

امکانات جدید ویجت گوگل

برنامه “در یک نگاه” ویجت توسط گوگل به روز رسانی شده و با گوشی های پیکسل بیشتر ارتباط گرفته است. آخرین تغییرات در این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که روی تاریخ روی ویجت ضربه بزنند تا به برنامه تقویم گوگل فرستاده شوند. بهره برداری از دما و یا اطلاعات آب و هوا بر روی ویجت شما را به یک صفحه آب و هوا دقیق تر با پیش بینی شرایط فعلی همراه است.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از فون آرنا؛ یکی از ویژگی های جدید برای At A Glance شامل توانایی نشان دادن پاس شبانه روزی برای پرواز بعدی شما بر روی ویجت به صورت کد QR است. ویجت همچنین می تواند داده های مربوط به آخرین تایمر ثبت شده شما را نشان دهد و مجموعه ای از زمان خواب شما بسازد.

شما باید برنامه را فعال کنید تا این ویژگی ها برای شما نمایش داده شود، بنابراین در اینجا چیزی است که نیاز است شما انجام دهید. آیکون برنامه را فشار دهید و نگه دارید. یک شکل کوچک با آیکون دنده و کلمه “سفارشی” بر روی آن ظاهر می شود. روی آن ضربه بزنید و صفحه ای به نام تنظیمات Home را خواهید دید.

هنوز همه، دستگاه های متصل را دریافت نکرده اند که به این معنی است که گوگل هنوز در حال کار روی آن است. شما ممکن است بخواهید هرروز این برنامه را چک کنید تا ببینید واردگوشی شما شده است یا خیر.

ترجمه:مهتا حیدری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا