فناوری اطلاعات

وزارت ارتباطات رتبه نخست ارتقای بهره وری در میان سایر وزارتخانه ها

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال گذشته از نظر میزان ارتقای بهره وری در میان وزارتخانه ها رتبه نخست و در میان 26 دستگاه ملی رتبه دوم را کسب کرد.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان اداری و استخدامی کشور بعد از بررسی گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را از نظر عملکرد ارتقای بهره وری، به عنوان بهترین وزارتخانه در میان دیگر وزارتخانه ها در سال 1401 اعلام کرد.

بنابه اعلام سازمان اداری و استخدامی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت نیرو و وزارت دادگستری از بین 18 وزارتخانه، بهترین عملکرد را از آن خود کردند.

علی اصغر انصاری رئیس کمیته بهره وری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حصول این دستاورد را بدلیل استفاده بهتر از ظرفیت های موجود در قالب بهبود کیفیت نهاده های تولید و اصلاح و نوسازی ساختارها و مدیریت ها در کنار تلاش دسته جمعی کارکنان این وزارت در تحقق اهداف و ماموریت ها دانست.

به گفته وی، در هشت سال ابتدایی دهه نود شمسی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با روند نزولی برخی شاخص های بهره وری روبرو بود که با اقدامات انجام شده برآیند این شاخص ها از سال 1399 تا 1401 روند صعودی به خود گرفت و انشالله این روند در راستای شتاب بخشی به حرکت ملی بهره وری در کشور و بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات با کوشش مضاعف و برنامه‌ریزی مناسب ادامه خواهد داشت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا