فناوری اطلاعات

نحوه حذف کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام

اگر جزو کاربران شبکه‌های اجتماعی هستید احتمالا متوجه پست‌های پیشنهادی برنامه‌های مختلف شده‌اید، در این مطلب به بررسی نحوه حذف کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام می‌پردازیم.

به گزارش فناوری برتر دیجیتال به نقل از سرگرمی، در برنامه اینستاگرام در صفحه‌ی Home پست‌هایی به تازگی نمایش داده می‌شوند که این پست‌ها توسط افرادی که آن‌ها را دنبال می‌کنید منتشر نشده‌اند و تنها دارای یک وجه اشتراک با آن‌ها هستند. به طور مثال اگر در اینستاگرام صفحات مربوط به فیلم و سریال را دنبال کنید، در این بخش اطلاعاتی مربوط به فیلم و سریال برای شما نمایش داده خواهد شد.

این پست‌ها همیشه با صفحاتی که دنبال کرده‌اید و آن‌ها را ذخیره می‌کنید، مرتبط هستند و این ارتباط توسط تگ‌ها (برچسب‌ها) ایجاد می‌شود. در این میان بسیاری از کاربران علاقه‌ای به مشاهده پست‌های تصادفی و پیشنهادی ندارند و قصد دارند تا این ویژگی جدید را غیر فعال کنند.

اینستاگرام همواره به دنبال اضافه کردن ویژگی‌های جدید به نرم افزار خود است که یکی از این ویژگی‌ها اضافه شدن پست‌های پیشنهادی به صفحه‌ی Home است. این بخش می‌تواند برای بسیاری از کاربران جذاب باشد؛ زیرا می‌توانند محتواهای بیشتری را مشاهده کنند. اما افرادی نیز وجود دارند که تنها علاقه دارند، پست‌های کسانی را مشاهده کنند که آن‌ها را دنبال می‌کنند.

این بخش به کاربران اجازه می‌دهد که در رابطه با موضوع مورد نظر خود بیشتر در این نرم افزار جستجو کنند، با این وجود در ادامه به بررسی نحوه حذف کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام می‌پردازیم.

نحوه حذف کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام

متاسفانه روش مستقیمی برای انجام این کار وجود ندارد و اینستاگرام اعلام کرده که نمی‌توان این بخش را به صورت کامل غیر فعال کرد. اما روش‌هایی برای کاهش پست‌های پیشنهادی وجود دارد. اولین روش برای حذف کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام، تغییر نوع حساب کاربری به حالت خصوصی است. کاربران می‌توانند اینکار را در نرم افزار و همچنین وب سایت این شبکه اجتماعی انجام دهند.

در صفحه‌ی Home این نرم افزار آنقدر صفحه را به بالا بکشید که به انتهای پست‌های منتشر شده برسید و عبارت you’re all caught up را مشاهده کنید. سپس در پایین این عبارت پست‌های پیشنهادی را مشاهده خواهید کرد و همچنین حساب کاربری افرادی را خواهید دید که احتمالا آن‌ها را نمی‌شناسید.

در کنار این حساب‌های کاربری سه نقطه قرار گرفته که با انتخاب این بخش یک صفحه جدید با چهار گزینه مشاهده خواهید کرد. با انتخاب دومین گزینه یعنی Not Interested شما می‌توانید تعدادی از پست‌های پیشنهادی را پنهان کنید.

اکنون با استفاده از همین روش و انتخاب سه نقطه، می‌توانید پست‌های منتشر شده توسط کاربرانی را که دنبال نکرده‌اید غیر فعال کنید. برای انجام اینکار در منوی باز شده گزینه I don’t want to see posts from this account را انتخاب کنید.

با استفاده از این روش قادر خواهید بود میزان نمایش پست‌های پیشنهادی اینستاگرام را به حداقل برسانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا