گیم

رونمایی نینتندو از رنگ‌های جدید جوی‌ کان‌های نینتندو سوییچ

کمپانی نینتندو (Nintendo) به تازگی از رنگ‌های جدید جوی‌ کان‌های کنسول دستی نینتندو سوییچ رونمایی کرده است.

از زمان عرضه‌ی سوییچ، بسیاری از طرح‌های نوآورانه برای کنترلرهای آن جایگاه ویژه‌ای در قلب کلکسیونرها داشته است و بسیاری از طرفداران از اینکه می‌توانند سیستم خود را با گزینه‌های متعدد، طرح‌های رنگی و غیره شخصی‌سازی کنند، لذت می‌برند. ناگفته نماند که طراحی کوچک نیز این امکان را به گیمرها داده تا کنترلرها را به راحتی نگهداری و حمل کنند.

کنترلرهای جوی کان به دلیل ویژگی‌های ارزشمندی که دارند، مورد علاقه‌ی بازیکنان هستند. آن‌ها براق، انعطاف پذیر و به صورت عمودی و افقی کار می‌کنند و می‌توان آن‌ها را جدا از کنسول یا متصل به آن استفاده کرد. علاوه‌بر این، شارژ آن‌ها نیز بسیار آسان است. هرچند جوی کان‌ها از نظر زیبایی‌شناسی، ساده به نظر می‌رسند، اما پیدا کردن طرح و سبکی که برای هر گیمر به طور مستقل مناسب باشد، نیز چندان سخت نیست. طبق اطلاعات منتشر شده در یک توییت توسط حساب کاربری توییتر نینتندو آمریکا، به زودی گزینه‌های رنگی جدیدی برای خرید در دسترس خواهند بود که فرصت‌های بیشتری را برای بازیکنان ایجاد می‌کند تا سوئیچ خود را حتی بیشتر شخصی‌سازی کنند.

کنترلرهای جدید سوییچ با رنگ‌های پاستلی در ۳۰ ژوئن (۹ تیر) برای خرید در دسترس خواهند بود. این چهار رنگ در دو مجموعه‌ی رسمی عرضه خواهند شد. در واقع جفت اول بنفش و سبز و جفت دوم صورتی و زرد خواهد بود. مانند دیگر جوی کان‌ها، این‌ها با قیمت ۸۰ دلار در دسترس قرار گرفته و می‌توانید به صورت مستقیم از نینتندو سفارش دهید.

گفتنی است که رنگ‌های جدید به خصوص سبز، یادآور جوی‌ کان‌های اختصاصی بازی Animal Crossing: New Horizons هستند. رنگ‌های پاستلی چشم را به هیچ وجه اذیت نمی‌کنند و حس آرامش‌بخشی القا می‌کنند. با این حال، با تعداد وجود تعداد طرح و رنگ‌هایی که طرفداران می‌توانند خریداری کنند، مشکل دریفت جوی کان‌ها هنوز وجود دارد. امیدواریم که دسته‌های جدید به جای اینکه فقط رنگ‌آمیزی جدیدی داشته باشند، کمتر مستعد این مشکل باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا