فناوری اطلاعات

دوره‌های آموزشی آنلاین و مشاوره امنیت سایبری

معاونت آموزش سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف ضمن ارائه خدمات آموزشی در قالب دپارتمان امنیت سایبری آمادگی خود را برای همکاری با سازمان‌ها و صنایع مختلف کشور اعلام کرد.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از ایسنا، معاونت آموزش سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف بر اساس نیاز کشور در حوزه‌های امنیت ارتباطات و فناوری اطلاعات از یک سو و تجربیات ارزشمند این سازمان در حوزه امنیت اطلاعات و فناوری اطلاعات در ارائه خدمات به برخی از سازمان ها و صنایع کشور از سوی دیگر، اقدام به ارائه خدمات آموزش در قالب دپارتمان امنیت سایبری نموده و آماده همکاری و ارائه خدمت به سازمان ها و صنایع مختلف کشور می باشد.

معاونت آموزش با هدف تسهیل دسترسی علاقه‌مندان  از سراسر کشور و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تمامی دوره­‌ها را به‌صورت آنلاین برگزار می‌کند. دوره‌های برنامه‌ریزی شده برای فصل پاییز شامل Network plus،  Security plus، FortiGate firewall (NSE4)، CISSP، CEH-V11 و ISMS می باشند.

به دلیل گسترش استفاده از  تجهیزات مختلف هوشمند و رایانه ای و همچنین توسعه  روز افزون بکارگیری خدمات برخط  در سازمان های مختلف در سطح کشور و اهمیت بیش از پیش امنیت اطلاعات و ارتباطات، علیرغم اهتمام موسسات مختلف همچنان لزوم تربیت نیروهای متخصص در این زمینه در سطح کشور به شدت احساس می شود. بر این اساس معاونت آموزش سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با توجه به رویکرد کلان معاونت آموزشی جهاددانشگاهی در خصوص توسعه منابع انسانی ماهر در حوزه های کلیدی اقدام به توسعه دوره های اموزشی امنیت اطلاعات و ارتباطات با رویکرد پشتیبانی از منافع ملی نموده است.

دوره‌های آموزشی آنلاین و مشاوره امنیت سایبری

مهندس عطائیان، سرپرست معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با تشریح دلایل فوق،ضمن اشاره به نیاز بازار کار به نیروهای متخصص این حوزه، بیان کرد دوره های آموزشی تخصصی و پروژه محور برای توانمند سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان با همکاری اساتید مجرب و متخصص طراحی و بصورت فصلی برگزار می گردد.

براساس اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی صنعتی شریف، دانشجویان و دانش‌آموختگان علاقه‌مند به حضور در این دوره می‌توانند با مراجعه به بخش مربوطه در پایگاه اطلاع‌رسانی online.jsharif.com  یا شماره تلفن 66075233 از مشاوره تخصصی بهره‌مند شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا