گیم

تریلر Sam & Max: Save the World Remastered

شرکت Skunkape Games تریلری از بازی Sam & Max Save the World Remastered منتشر کرده است. این بازی در اصل توسط استودیوی تل‌تیل ساخته شده است. همان‌طور که می‌توان در این تریلر دید نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی قرار است گرافیک بهتری نسبت به بازی اصلی داشته باشد.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از دیجی کالا؛ بازی Sam & Max Save the World Remastered که بازسازی شده یک بازی به همین نام است، معرفی شده. قرار است این بازسازی روز ۲ دسامبر (۱۲ آذر) برای نینتندو سوییچ و کامپیوترهای شخصی عرضه شود.

سم و مکس دو شخصیت بامزه هستند که ریشه‌ی اصلی آن‌ها به دنیای کمیک استریپ باز می‌گردد. چندین بازی با محوریت این دو شخصیت در سبک ماجراجویی اشاره و کلیک ساخته شده‌اند. اولین سری بازی‌های سم و مکس توسط استودیوی بازی‌سازی لوکاس آرتز که مهم‌ترین استودیوی ساخت بازی‌های ماجرایی اشاره و کلیک محسوب می‌شود، ساخته شده‌اند. بعد از این بازی‌ها که دوبعدی بودند، سه بازی دیگر در مورد داستان‌های سم و مکس به دستان تیم «تل‌تیل گیمز» (Telltale Games) ساخته شدند. تل‌تیل گیمز همان استودیوی سازنده‌ی بازی‌های ماجرایی معروف مانند «مردگان متحرک» (The Walking Dead) و «گرگی میان ما» (The Wolf Among Us) است. این بازی‌ها جزء اولین بازی‌های استودیوی تل‌تیل محسوب می‌شوند و به افزایش محبوبیت این استودیو کمک بزرگی کرده‌اند.

بازی‌های سم و مکس میان طرفداران این سری محبوبیت بالایی دارند و حالا خبر دار شده‌ایم قرار است بازسازی بازی Sam & Max Save the World توسط استودیوی Skunkape Games ساخته شود. این بازی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی اولین بازی از سری سم و مکس استودیوی تل‌تیل گیمز است. قرار است در آینده بقیه‌ی بازی‌های سم و مکس استودیوی تل‌تیل هم باز‌سازی شوند.

بازسازی بازی Sam & Max Save the World گرافیک بهتری در مقایسه با بازی اصلی دارد. مهم‌ترین پیشرفت‌های گرافیکی این بازسازی، افزایش کیفیت نورپردازی و امکان اجرای بازی با صفحه نمایش‌های عریض هستند.می‌توان این بازسازی را با دسته تجربه کرد و موسیقی‌های جدیدی هم همراه آن هستند. به‌جز این‌ها، بازسازی بازی Sam & Max Save the World تفاوتی با بازی اصلی ندارد. داستان و معماهای بازی اصلی همگی سر جای خود هستند.

بازی Sam & Max Save the World Remastered در تاریخ ۲ دسامبر برای نینتندو سوییچ و کامپیوتر‌های شخصی از طریق فروشگاه‌های استیم و GOG عرضه خواهد شد.

تریلر نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی بازی سم و مکس را ببینید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا