فناوری اطلاعات

بحران در توئیتر بالا گرفت

ایلان ماسک با بحرانی در توئیتر روبرو است زیرا به نظر می رسید موجی از کارمندان اولتیماتوم او برای آمادگی جهت فعالیت بیشتر و سختگیرانه تر را رد کرده اند.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از مهر، چند ساعت پس از آنکه برای کارمندان مهلتی تعیین شد تا در یک فرم روی کلمه «بله» کلیک و ساعت‌های طولانی کار با شدت زیاد را قبول کنند، تعداد زیادی از آنها دیدگاه ماسک را رد کردند.

استعفای کارمندان توئیتر در حالی اتفاق می‌افتد که ماسک هم اکنون ۵۰ درصد نیروی انسانی شرکت را اخراج کرده است. هنوز مشخص نیست چه تعداد کارمند خواهان خروج از شرکت شده اند. نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرد حدود چند صد کارمند پس از اولتیماتوم ماسک استعفا کرده اند و برخی گزارش‌های اولیه نیز حاکی از آن است که احتمالاً تعداد این گروه از کارمندان بسیار بیشتر است.

تا صبح روز جمعه (به وقت آمریکا) تعداد کارمندانی که خواهان استعفا از توئیتر بودند به حداقل ۱۲۰۰ نفر رسید.

داخل شرکت تعدادی از کارمندان شرکت که در مرحله اول اخراج نشده بودند، پیام خداحافظی خود را توییت کردند.

نشریه پرس اسوسیشن نیز در گزارشی اعلام کرد توئیتر به طور موقت دفاتر خود را تعطیل کرده زیرا تعداد زیادی از کارمندان آن همچنان می‌خواهند از این شرکت استعفا دهند. این امر نگرانی‌های زیادی را درباره توانایی پلتفرم برای آنلاین باقی ماندن ایجاد کرده است.

طبق گزارش‌ها این شبکه اجتماعی دفاتر خود را تا دوشنبه تعطیل خواهد کرد زیرا بیم آن دارد که کارمندان ناراضی در شرکت خرابکاری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا