گیمویدئو

بازی رایگان Disney Speedstorm برای کنسول‌ها و کامپیوتر معرفی شد

شرکت گیم‌لافت (Gameloft) بازی رایگان و ریسینگ دیزنی اسپیداستورم (Disney Speedstorm) را برای کنسول‌ها و کامپیوتر معرفی کرد. این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد. همچنین از همین الان می‌توانید برای دریافت آن ثبت نام کنید.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ این بازی بهترین تجربه ریسینگ دیزنی و پیکسار (Pixar) را به شما ارائه خواهد داد. شما باید شخصیت مجبوب خود را انتخاب کرده و در دنیای دیزنی مسابقه دهید. هر شخصیت قابلیت‌های مخصوص خود را داشته و به همین دلیل تجربه هر کدام منحصر به فرد خواهد بود.

از نکات مهم اسپید استورم می‌توان به کاراکترهای آشنا اشاره کرد. به این معنا که شما از کاپیتان جک تا مولان (Mulan) را در لیست کاراکترها مشاهده خواهید کرد. با هر مسابقه امتیازاتی به‌دست خواهید آورد. از آن‌ها برای ارتقاء کرکتر خود استفاده کرده و در بازی پیشرفت کنید. هر توانایی که بدست می‌آورید به شما در مسابقه بعدی کمک خواهد کرد.

اگر طرفدار دیزنی باشید، قطعا محل‌های مسابقه برای شما آشنا خواهند بود. به دلیل اینکه این مکان‌ها همگی بر اساس ساخته‌های دیزنی بوده و حس آشنایی را به طرفداران القا خواهند کرد.

ریسینگ این بازی هم به طور کامل به سبک آرکید است. به این معنا که شما باید تکنیک‌های خاص را بیاموزید و سعی کنید به محیط تسلط پیدا کنید. همان‌طور که مشخص است رانندگی در این بازی اصلا واقعی نیست و کاملا جنبه تفریحی دارد. با این حال شما نیترو دارید. از آن در زمان مناسب استفاده کنید تا در مسابقه پیروز شوید.

در زمینه آنلاین هم این بازی مانند نمونه‌های دیگر بخش چند نفره دارد. حال این بخش می‌تواند به حالت Local یا آنلاین باشد. شما می‌توانید در کنار دوستانتان به تجربه این عنوان بپردازید و از آن لذت ببرید.

طبق چیزی که اعلام شده از این بازی قرار است تا مدت‌ها پشتیبانی بشود. پس از عرضه هم کاراکترهای جدید به همراه قابلیت‌ها و جنبه‌های دیگر به بازی اضافه خواهند شد.

در ادامه می‌توانید تریلر رونمایی بازی Disney Speedstorm  آن را ببینید.

<div id=”95846208992″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.aparat.com/embed/hNVSb?data[rnddiv]=95846208992&data[responsive]=yes”></script></div>

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا