گیم

بازی ارباب حلقه‌ها: گالوم شهریور ماه برای کنسول‌ها و کامپیوتر عرضه خواهد شد

بازی ارباب حلقه‌ها: گالوم (Lord of the Rings: Gollum) در تاریخ ۱۰ شهریور (۱ سپتامبر) برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. همینطور اینکه این بازی در انتهای سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول سوییچ نیز عرضه خواهد شد.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ مجموعه ارباب حلقه‌ها یکی از محبوبترین عناوین فانتزی در جهان است. فیلم‌های این مجموعه نیز بسیار قدرتمند بوده و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی در سر تا سر دنیا دارد. یکی از کاراکترهای مهم در ارباب حلفه‌ها گالوم است. او داستان مخصوص خود را داشته و به دلیل علاقه زیادی که به حلقه دارد، به این شکل درآمده است.

در بازی ارباب حلقه‌ها: گالوم، شما داستان این کرکتر را تجربه خواهید کرد. از کتاب اول گرفته تا انتهای کتاب سوم. داستان این بازی بعد از این است که گالوم حلقه را از دست می‌دهد. او تصمیم می‌گیرد تا به یک سفر برود. سفری که از میان Middle Earth عبور خواهد کرد. با توجه به ویژگی‌های خاص گالوم او چندان برای مبارزه آماده نیست. با اینحال می‌توان از دست دشمنان فرار کرد یا بدون این که متوجه شوند، از کنارشان عبور کرد.

در این بازی کاراکترهای آشنای زیادی وجود دارند. به همین دلیل به طور کلی بازی گالوم حس آشنایی را به طرفداران مجموعه ارباب حلقه‌ها منتقل خواهد کرد. اگر شما به داستان این مجموعه را به یاد داشته باشید، می‌دانید که گالوم در اصل دو شخصیت دارد. اولی همان گالوم که بسیار منفور و منفی است. دومی اسمیگل (Smeagol) که شخصیت مثبت او است. در اصل اسمیگل اسم اصلی گالوم بوده و شخصیت او است قبل از اینکه به این موجود تبدیل شود.

حال بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که کدام شخصیت گالوم در تصمیم‌گیری‌ها عمل کند. به همین دلیل داستان نیز متفاوت خواهد بود و روند بازی نیز برای هر فرد متمایز خواهد شد. همین عنصر تصمیم گیری باعث هیجان در بازی می‌شود.

از مجموعه ارباب حلقه‌ها موارد بسیار زیادی وجود دارند. از بازی‌های ویدئویی تا بازی‌های رو میزی همگی با استفاده از دنیای ارباب حلقه‌ها ساخته شده‌اند. با اینحال در این مدت به گالوم بی‌توجهی شده بود. حال اگر شما به این شخصیت علاقه دارید، قطعاً بازی ارباب حلقه‌ها: گالوم را تجربه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا