موبایل

اپل iOS 16.3 را با پشتیبانی از HomePod جدید و watchOS 9.3 منتشر کرد

امروز اپل iOS 16.3 را برای تمام دستگاه های پشتیبانی شده منتشر کرد. اگر آیفون سازگار دارید و هنوز به‌روزرسانی را به شما اطلاع نداده است، می‌توانید با رفتن به Settings > General > Software Update، آن را دریافت کنید. این زیبایی عرضه‌های اپل است، آنها صحنه‌ای نیستند.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از جی اس ام آرنا؛ نسخه جدید با پشتیبانی از کلیدهای امنیتی برای Apple ID ارائه می شود که امکان احراز هویت فیزیکی دو مرحله ای را برای ورود به Apple ID فراهم می کند. همچنین یک والپیپر یونیتی جدید و پشتیبانی از نسل دوم هوم پاد که به تازگی رونمایی شده است، دریافت می کنید.

ویژگی Emergency SOS برای جلوگیری از تماس‌های تصادفی بهینه‌سازی شده است – شما آن را با نگه داشتن دکمه کناری با دکمه افزایش یا کاهش صدا با هم فعال می‌کنید، اما تا زمانی که دکمه‌ها آزاد نشوند، تماس برقرار نمی‌شود.

البته مجموعه‌ای از رفع اشکال نیز وجود دارد، از جمله مشکلی در Freeform که در آن برخی از سکته‌های ایجاد شده با انگشت یا مداد اپل در تابلوهای مشترک ظاهر نمی‌شوند، مشکلی که باعث شد کاغذ دیواری در صفحه قفل سیاه به نظر برسد. خطوطی به طور موقت هنگام بیدار شدن آیفون 14 پرو مکس ظاهر می شوند و یکی از آنها مانع از نمایش وضعیت دقیق ویجت صفحه قفل برنامه Home می شود.

اپل iOS 16.3

مشکلی که باعث می‌شد سیری به‌درستی به درخواست‌های موسیقی پاسخ ندهد، همچنین مشکلات مربوط به درخواست‌های Siri در CarPlay که ممکن است به درستی درک نشده باشد نیز برطرف شده است.

برای کسانی که هنوز از iOS 15 استفاده می کنند، اپل iOS 15.7.3 را نیز منتشر کرده است و برای کسانی که دستگاه بسیار قدیمی تری روی iOS 12 گیر کرده است، iOS 12.5.7 وجود دارد، هر دو به روز رسانی امنیتی که احتمالاً باید زودتر نصب کنید.

در نهایت، watchOS 9.3 اکنون زنده است و با صفحه ساعت جدید، و همچنین بهبود عملکرد ناشناس و رفع اشکال ارائه می شود. این از طریق برنامه Apple Watch در آیفون در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا