موبایل

همه محصولاتی که اپل از آنها رونمایی کرد

اپل درمراسم خود از ۴ مدل آیفون ۱۴با قابلیت هایی نوین، ایرپاد و همچنین سری اپل واچ۸ رونمایی کرد.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از مهر، بالاخره پس از ماه ها گمانه زنی و انتشار شایعات مختلف اپل از سری جدید آیفون خود رونمایی کرد.

در شروع این مراسم تیم کوک مدیر ارشد اجرایی اپل حاضر شد و درباره قابلیت فعالیت دستگاه های اپل با یکدیگر صحبت کرد.

پس از آن جف ویلیامز مدیر ارشد عملیات اپل سری اپل واچ ۸ را معرفی کرد. به گفته او این گجت پوشیدنی نمایشگری بدون مرز با ظاهری جدید دارد که ضدآب، ضد غبار و ضد خش است. همچنین سری جدید اپل قابلیت ردیابی خواب، رصدECG و اکسیژن خود را نیز دارد. همچنین مجهز به به حسگر دما است تا به سلامت زنان کمک کند. ردیابی دمای بدن در این گجت با استفاده از چشم اندازهای علمی تایید شده زمان باروری در زنان را مشخص می کند.

در کنار این موارد اپل واچ سری ۸ می تواند هر ۵ ثانیه یکبار دمای بدن را بسنجد. این قابلیت هنگام بیماری کاربر کارآمد است. همچنین حفظ حریم خصوصی یکی از نگرانی های مهمی است که در این گجت برطرف شده است. به همین دلیل ردیابی چرخه قاعدگی کاربر روی دستگاه رمزگذاری می شود. و فقط با پسورد،Face ID یا ID Touch قابل دسترسی است.

همه محصولاتی که اپل از آنها رونمایی کرد

همچنین در صورتیکه فرد به شدت تصادف کند، اپل واچ قادر به ردیابی آن است و علاوه بر اطلاع رسانی به سرویس های اورژانس موقعیت مکانی را نیز فراهم می کند و با نزدیکان کاربر تماس می گیرد. این قابلیت با نصب یک حسگر سرعت سنج جدید فراهم شده است.

در کنارآنچه گفته شد عمر باتری اپل واچ جدید ۱۸ ساعت است و با کمک قابلیت جدید « Low Power Mode» به ۳۶ ساعت ارتقا می یابد. ساعت هوشمند مذکور حرکات فرد و زمین خوردن وی را نیز ردیابی می کند.

گجت پوشیدنی جدید اپل در رنگ های نیمه شب، نور ستاره، نقره ای و قرمز عرضه می شود. قیمت این دستگاه با قابلیت جی پی اس ۳۹۹ و با اینترنت سلولار ۴۹۹ دلار است. اپل واچ سری ۸ از ۱۶ سپتامبر در بازار عرضه می شود.

پس از این دستگاه، اپل از گجت اپل واچ SE رونمایی کرد که در رنگ های نقره. ای، نیمه شب و نور ستاره عرضه می شود. در گجت مذکور قابلیت ردیابی تصادف وجود ندارد و نمایشگر آن ۳۰ درصد بزرگتر از سری ۳ است. قیمت آن با قابلیت جی پی اس ۲۴۹ و با اینترنت سلولار ۲۹۹ دلار است.

همه محصولاتی که اپل از آنها رونمایی کرد

پس از آن «اپل واچ اولترا» معرفی شد که سخت ترین گجت پوشیدنی به حساب می آید. این دستگاه دارای دکمه هایی در کنار و قسمت بالایی است. هنگامیکه کاربر در محیط های خشن دستکش به دست دارد، می تواند از این دکمه ها استفاده کند. این گجت قادر به اتصال سلولار است. در کنار آن عمر باتری دستگاه ۳۶ ساعت است و در صورت استفاده از حالت« Low Power Mode» که بعداً عرضه می شود به ۶۰ ساعت خواهد رسید.

در کنار این موارد دو بلندگو روی ساعت هوشمند مذکور نصب شده اند. دستگاه جدید دارای قطب نما است که برای استفاده در کوه، دریا و طبیعت مناسب است. قاب این ساعت هوشمند سرسخت از جنس تیتانیوم است و جی پی اس آن نیز ارتقا یافته است. قیمت این ساعت هوشمند ۷۹۹ دلار اعلام شده است.

دیگر گجت پوشیدنی اپل که در این مراسم رونمایی شد «ایرپاد پر و۲» و به گفته تیم. کوک پیشرفته ترین ایرپاد این شرکت است. در این گجت از تراشه جدید H2 استفاده شده است.

همه محصولاتی که اپل از آنها رونمایی کرد

ویژگی صوت فضایی که در این ایرپاد به کار رفته نیز کیفیت صوتی آن را ارتقا داده است. در کنار ویژگی از بین بردن سروصدای فعال نیز در گجت فراهم است. عمر باتری ایرپاد ۶ ساعت و قاب آن ۳۰ ساعت است. ایرپاد جدید از ۹ سپتامبر به قیمت ۲۴۹ دلار فراهم است و از ۲۳ سپتامبر بارگیری می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا