فناوری اطلاعات

نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات بهمن ماه برگزار می شود

نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات ایران بهمن ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات ایران (ایتکس) توسط گروه فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (Sharif ICT) و با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری بهمن ماه امسال برگزار می شود.

این به عنوان نخستین نمایشگاه مجازی در حوزه کسب و کار های مبتنی بر فناوری اطلاعات، با شبیه سازی سه بعدی فضاهای مختلف، امکان ارائه محصولات و خدمات بر بستر فضای مجازی را برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می کند.

نمایشگاه «ایران ایتکس» در حوزه شناسایی افراد و استارت‌آپ های توانمند در حوزه ICT و برقراری ارتباط آن ها با مجموعه های فعال در حوزه مذکور فعالیت می کند.

امکان ارائه فرصت های شغلی برای کارفرمایان و ارسال رزومه کاری و استخدام در شرکت های بزرگ برای بازدیدکنندگان فراهم شده است.

در حاشیه این نمایشگاه نیز کارگاههای آموزشی مختلف، جشنواره فناوری اطلاعات و مسابقات استعدادیابی استارت‌آپ ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

همزمان با این نمایشگاه، هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (ITWeekend ۸ ) نیز به عنوان یکی از رویدادهای جانبی برگزار می شود.

این جشنواره می تواند به ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه ‌مندان به رویکردها و نگرش‌های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور، کمک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا