تکنولوژی

نخستین رویداد دانش‌بنیان «زنان متخصص» برگزار می‌شود

بنیاد زنان متخصص، نخستین رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص را برگزار می‌کند.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری؛ این رویداد، با هدف معرفی و ارتقای توانمندی بانوان در حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور 22 دی‌ماه سال جاری و از ساعت 9 تا 19 میزبان مسئولان و بانوان متخصص فعال در حوزه دانش‌بنیان است.

حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس‌جمهوری

پس از برگزاری افتتاحیه رویداد و تجربه زیسته بانوان موفق در پنل گفتگو با مسئولین ، 3 کارگاه به صورت همزمان برگزار خواهد شد که در یکی از کارگاه‌ها سید محسن دهنوی رییس فراکسیون اقتصاد دانش‌بنیان مجلس شورای اسلامی، در کارگاه دوم روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری و در سومین کارگاه، سمیه رفیعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، شنونده دغدغه ها و مطالبات شرکت کنندگان در رویداد هستند.

از مهم‌ترین محورها و موضوعات رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص می‌توان به زیست‌فناوری، ژنتیک، مکاترونیک، دارو و گیاهان دارویی، صنایع فرهنگی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجاری‌سازی، شرکت‌های خلاق و تحول آفرین اشاره کرد.

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانش‌بنیان بانوان

در این رویداد همچنین نمایشگاهی از شرکت‌های دانش‌بنیان برگزیده‌ای که با مدیریت عامل بانوان اداره می‌شود برگزار خواهد شد.

هیات بررسی و ارزیابی رویداد پس از بررسی رزومه و محصولات شرکت های دانش بنیان، از میان 900 شرکتی که مدیریت عامل بانوان دارد، 150 شرکت را برای حضور در نمایشگاه بر می‌گزیند و این نمایشگاه با حضور نمایندگان این شرکت‌ها در معرض دید حاضران رویداد و میهمانان ویژه قرار خواهد گرفت.

به هر شرکت یک غرفه برای معرفی محصولات یا خدمات خود اعطا خواهد شد.

هیات بررسی و ارزیابی رویداد پس از انتخاب 3 بانوی توانمند از مدیران عامل یا اعضای هیات مدیره شرکت‌ها فرصتی را در اختیار ایشان برای معرفی و انتقال تجربیات کاری قرار خواهد داد. این بخش به طور زنده توسط این بانوان اجرا خواهد شد و پخش کلیپ‌هایی از گوشه‌های زندگی آنان، این رویداد را جذاب‌تر خواهد کرد.

کارگاه حفظ ارتباط موثر بانوان فعال در محیط های اجتماعی

در این بخش که غالب آن را سخنرانی روانشناس مدعو شکل خواهد داد، در باب چگونگی تعادل بخشی در نقش های مختلف یک زن در جامعه امروزی «کارگاه آموزشی» برقرار خواهد شد. قدرت شبکه سازی در محیط های اجتماعی بین بانوان برای حمایت از یکدیگر و کاهش فشارها، از درون مایه های این کارگاه خواهد بود.

علاقمندان جهت ثبت نام به این آدرس مراجعه نمایند.

نخستین رویداد دانش‌بنیان «زنان متخصص»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا