گیم

تریلر داستانی Immortals: Fenyx Rising

یوبی‌سافت تریلری تازه از بازی Immortals: Fenyx Rising منتشر کرده است که بخش‌های داستانی بازی را به تصویر می‌کشد. می‌توانیم ببینیم که بازی سبک و سیاقی کمدی و بانمک دارد و از دیگر ساخته‌های اخیر یوبی‌سافت متفاوت است. می‌توانید این تریلر جدید را در بالا ببینید.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از دیجی کالا؛ بازی Immortals: Fenyx Rising در واقع یکی دو سال پیش با نام Gods and Monsters از سوی یوبی‌سافت معرفی شده بود. با این حال، در پی بازخورد منفی تعدادی از بازی‌های یوبی‌سافت، God ands Monsters هم از بازی‌های متعدد این شرکت بود که در راستای بهبود کیفیت، عرضه‌اش به عقب افتاد. آنچه امروز از Immortals: Fenyx Rising می‌بینیم هم متفاوت از نمایش اولیه‌ی آن است.

تریلر داستانی Immortals Fenyx Rising

چه از نظر روند و چه از دیدگاه طراحی بصری، واضح است که یوبی‌سافت در ساخت Immortals: Fenyx Rising به قسمت اخیر مجموعه بازی‌های زلدا یعنی «نفس وحش» (Breath of the Wild) الهام گرفته است. یک دنیای بازی دقیقا به همان سبک، که می‌توانید به تمام نقاط آن سفر کنید، آن هم با پرواز کردن یا بالا رفتن از هر مانعی، کاملا یادآور زلدا است. از طرفی، بازی برج‌هایی دارد که کاملا شبیه به معابد زلدا می‌مانند و در آن، به حل معما مشغول می‌شوید.

با تمام این اوصاف، Immortals: Fenyx Rising عناصر معمول بازی‌های یوبی‌سافت را هم کاملا در خود جای داده است. یک دنیای بزرگ مقابل شماست که برخلاف زلدا، بر مبنای اکتشاف طراحی نشده، بلکه پر شده است از بی‌نهایت آیتم‌های جمع‌کردنی و کمپ‌هایی که باید فتح شوند. کافی است نقشه‌ی بازی را باز کنید تا صدها نشانه‌ی مختلف روی آن آزارتان دهند. مثل تمام بازی‌های یوبی سافت هم نقشه‌ی بازی، از چند ناحیه‌ی مختلف تشکیل شده که هر ناحیه توسط یک آدم‌بد کنترل می‌شود. شما هم به ترتیب آن‌ها را نابود می‌کنید تا به ضد قهرمان اصلی برسید و همه چیز به پایان برسد.

تریلر داستانی Immortals Fenyx Rising

البته که این روند به خودی خود بد نیست، اما پس از مواجهه با این ساختار معمول در ده‌ها بازی، دیگر چنگی به دل نمی‌زند و تکراری و خسته‌کننده به نظر می‌رسد.

خوشبختانه از نظر بصری، Immortals: Fenyx Rising بسیار جذاب طراحی شده و سبک و سیاق هنری خاص خود را دارد. همچنین این‌طور که به نظر می‌رسد، بازی تمرکز زیادی روی قصه‌گویی دارد از طریق شخصیت‌ها و میان‌پرده‌های مختلف دارد و این نکته می‌تواند آن را از زلدا کاملا وابسته به قصه‌گویی محیطی است، جدا کند. مشخصا سازندگان Immortals: Fenyx Rising گفته‌اند که این بازی قصه‌ی عمیق و درگیر کننده‌ای خواهد داشت که به سبکی فانتزی و شاید برخی اوقات کمدی، تعریف می‌شود.

بازی Immortals: Fenyx Rising در روز سوم دسامبر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوییچ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا