موبایل

آیفون 9 ارزان قیمت اپل در 2020

آیفون 9 ارزان قیمت اپل در 2020 به بازار عرضه خواهد شد. منابع خبری از تلاش اپل برای تولید مدلی ارزان قیمت تر از آیفون در سال ۲۰۲۰ خبر داده اند که ممکن است آیفون ۹ نام بگیرد.

به گزارش البرز فاوا نیوز، آیفون ۹ جایگزینی برای آیفون اس ای خواهد بود و برای جلب رضایت اشخاصی تولید می‌شود که نمی‌توانند مبالغ کلانی را برای خرید آیفون‌های گران قیمت پرداخت کنند.

با توجه به اینکه قبلاً آیفون‌های ۸ و ایکس تولید شده و از این اسامی برای نام گذاری استفاده شده احتمال استفاده از نام آیفون ۹ برای گوشی جدید ارزان قیمت اپل زیاد است.

گفته می‌شود آیفون ۹ دارای نمایشگر ۴.۷ اینچی ال سی دی است و در آن از تراشه بیونیک جدید ای ۱۳ استفاده می‌شود. همچنین برای کاهش هزینه‌ها در گوشی یادشده از دوربین‌های منفرد در عقب و جلوی گوشی استفاده می‌شود و همچنین  به جای تاچ آیدی معروف اپل، به Face ID مجهز شده است.

با حذف Touch ID و اضافه شدن دوربین TrueDepth، نمایشگر گوشی جدید از ۴.۷ اینچ در آیفون ۸ به ۵.۴ افزایش می‌یابد. همچنین گفته می‌شود دوربین این گوشی نیز شکل و شمایل جدیدی خواهد داشت و یک فلش LED نیز مجموعه آن را همراهی خواهد کرد.

هنوز خبر دقیقی در مورد قیمت گوشی جدید آیفون که در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود، در دست نیست، اما برخی منابع می‌گویند این گوشی بیش از ۳۹۹ دلار قیمت نخواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا