گیم

مایکروسافت از برچسب‌های کنسول ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی کرد

قابلیت شخصی‌سازی همیشه برای کاربران اهمیت زیادی داشته است. به همین دلیل شرکت‌های سازنده دستگاه‌های مختلف هم همواره در تلاش هستند تا این کار را برای خریداران راحت کنند. از ساخت گوشی‌های موبایل با رنگ‌های متنوع گرفته تا نسخه‌های خاص و ارائه پوشش‌های جالب که دستگاه شما را مخصوص خودتان بکند.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ حال این ماجرا به دنیای کنسول‌های بازی رسیده است. در ابتدا کنسول پلی‌استیشن ۴ بود که می‌شد قابل بالایی آن را تعویض کرد. پس از آن کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز قاب‌های کناری زیادی دریافت کرد و کاربران می‌توانند دستگاه خود را طبق سلیقه‌ای که دارند بسازند. مایکروسافت نیز برای اینکه از این موضوع عقب نماند از برچسب‌های جدید خود برای کنسول‌ ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی کرد.

تا الان اگر شما می‌خواستید کنسول سری ایکس شما ظاهر خاصی داشته باشد یا باید یک نسخه باندل را خریداری می‌کردید یا اینکه از برچسب‌های شرکت‌های دیگر استفاده می‌کردید. حال دیگر نیازی به این کار نیست. مایکروسافت تعدادی برچسب (Wrap) جدید معرفی کرده که با استفاده از آن شما می‌توانید دستگاه خود را خاص و متمایز کنید.

یکی از اولین برچسب‌هایی که در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت برچست بازی استارفیلد (Starfield) است. نسخه محدود کنسول این بازی هم وجود دارد ولی اگر شما نخواهید زیاد هزینه کنید، این برچسب گزینه بسیار خوبی است. برچسب استارفیلد حدود ۵۰ دلار قیمت داشته و حالت بسیار خاصی دارند.

برچسب‌های مایکروسافت با چیزی که شما فکر می‌کنید تفاوت دارند. به این شکل که این برچسب‌ها به کنسول شما نمی‌چسبند. بلکه مانند یک کمربند دور کنسول شما حلقه شده که جداسازی آن را نیز بسیار آسان می‌کند. روی این برچسب‌ها مناطق مهم کنسول مشخص شده و شما باید با دقت آن را دور دستگاه خوب بپیچید.

ظاهر این برچسب بسیار جذاب بوده و دقیقاً مشابه باندل خاص این بازی است. در داخل این پوشش از موادی استفاده شده که به کنسول شما متصل شده تا به راحتی هم جدا نشود. با این حال این پوشش به کنسول شما نمی‌چسبد. در کنار این پوشش ما شاهد مدل‌های دیگری هستیم که با قیمت کمتر در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

مایکروسافت از برچسب‌های کنسول ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی کرد

مایکروسافت این کار را در مورد کنسول‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ هم انجام داد. به این شکل که به کاربران اجازه داد که صفحه‌های کناری این کنسول را جدا کرده و آن را شخصی‌سازی کنند. پس از آن این شرکت بیشتر روی ساختن نسخه‌های خاص از کنسول‌های خود تمرکز داشته که با قیمت بسیار بالاتر به فروش برسند. با این حال این پوشش‌های جدید یک روش ارزان و راحت برای شخصی‌سازی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس است.

اینکه این برچسب‌ها برای کنسول سری اس هم منتشر خواهند شد یا نه هنوز مشخص نیست. همینطور اینکه طرفداران باید انتظار آن‌ها را از پاییز امسال داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا