فناوری اطلاعات

رویداد «نوآوری با الهام از درس‌های گری هامل» برگزار می شود

رویداد « نوآوری در سه گام با الهام از درس‌های گری هامل» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش فناوری برتر دیجیتال به نقل از ستاد توسعه فناوری‌های دیجیتال، در راستای شتاب برای شکل‌گیری شرکت‌های خلاق و افزایش سرمایه نوآوری‌های سازمانی، رویداد «نوآوری در سه گام با الهام از درس‌های گری هامل» روز ۵ مردادماه جاری برگزار می‌شود.

«گری هامل» از تأثیرگذارترین متفکران تجارت جهان است و تمرکز اصلی این رویداد بر ارائه گام‌های مؤثر در داشتن سازمانی جسور و خلاق است تا شرکت‌کنندگان با کمک این رویداد، سرمایه خلاقیت خود را ارتقا دهند و به یک کنشگر قدرتمند نوآور تبدیل شوند.

وبینار «نوآوری در سه گام با الهام از درس‌های گری هامل» در حوزه‌هایی چون اهمیت نوآوری، نحوه تفکر تحول‌آفرین، نحوه مقابله با موانع و مشکلات پیش روی ایده‌های نوآورانه، تبدیل نوآوری به شایستگی، تأمین تجهیزات الگوی مدیریت نوآوری و غیره برگزار می‌شود.

پژوهش‌های مختلف نشان می‌دهد که ۷۹ درصد مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها، نوآوری را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های سازمانی خود اعلام کرده‌اند. اما بیش از ۹۰ آنها نیز اذعان کرده‌اند که سازمان‌های آنها عملکرد خوبی در حوزه نوآوری ندارند. امروزه این مفهوم یکی از مهم‌ترین راه‌های توسعه سرمایه، حفظ مشتری و ماندگاری در بازار است.

با توجه به اهمیت این موضوع، این رویداد با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه و یا با واحد مدیریت و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا