گیم

بسته‌ی الحاقی سایبرپانک ۲۰۷۷ در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد

اولین بسته الحاقی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. چندی پیش رئیس شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به نام آدام کیچینسکی (Adam Kicinski) این خبر را اعلام کرد. در اصل او یک دیدگاه کلی از روند پیشرفت سایبرپانک به رسانه‌ نشان داد. پس اینطور که به نظر می‌رسد این شرکت همچنان از سایبرپانک پشتیبانی خواهد کرد.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ طبق چیزی که کیچینسکی گفته، بسته الحاقی سایبرپانک توسط چند تیم ماهر در حال ساخته شدن است. در اصل این پروژه یکی دیگر از مراحل تغییر رویه سایبرپانک، بعد از عرضه فاجعه‌بار آن است. اینکه چه محتوایی در بسته الحاقی وجود خواهد داشت هنوز معلوم نیست. با اینحال کیچینسکی گفت که چارچوب این بسته الحاقی مشابه چیزی است که در ویچر ۳ (Witcher 3) شاهدش بودیم. در ادامه کیچینسکی گفت:

ما به مجموعه سایبرپانک متعهد بوده و در تلاش هستیم تا آن را گسترش دهیم.

وضعیت این بسته الحاقی همچنان معلوم نیست. اینکه چگونه عرضه خواهد شد و چگونه به بازی افزوده خواهد شد نیز همچنان معلوم نیست. سایبرپانک با عرضه به‌روزرسانی ۱.۵ تغییر کلی خود را به اتمام رساند. با اینحال چندی پیش بود که یکی از کارمندان سی‌دی پراجکت رد اعلام کرد که این بازی با وضعیت تکمیل فاصله زیادی دارد.

این شرکت اعلام کرد که سایبرپانک بیشتر از ویچر ۳ بسته الحاقی نخواهد داشت. به همین علت قرار نیست که تعداد محتوای اضافه برای این بازی به بیش از ۳ عدد برسد. همینطور اینکه در حال حاضر سایبرپانک نزدیک به ۱۸ میلیون نسخه فروش داشته است. عنوان ویچر ۳ نیز پس از ۷ سال بیش از ۴۰ میلیون بازی فروش داشته است.

بسته‌ی الحاقی سایبرپانک ۲۰۷۷

چندی پیش بود که سی‌دی پراجکت رد اعلام کرد که دیگر از موتور انیمیشن سازی رد (Red Engine) استفاده نخواهد کرد. در اصل این شرکت تصمیم گرفته تا از موتور آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) استفاده کند. پس اینطور که به نظر می‌رسد عمر موتور انیمیشن سازی مخصوص سی‌دی پراجکت رد، به اتمام رسیده است.

سایبرپانک برای تبدیل به یک عنوان خوب راه زیادی را طی کرده است. حدود ۲ سال است که این بازی در حال بهبودی بوده و حال سی‌دی پراجکت رد تصمیم به عرضه اولین بسته الحاقی آن گرفته است. نکته مهم اینجاست که بسته‌های الحاقی برای این بازی رایگان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا