فناوری اطلاعات

لیست پردرآمدترین یوتیوبرهای سال 2021 با میلیونها دلار درآمد

یوتیوب در سال‌های گذشته توانسته انطباق خوبی با ترندهای روز همچون گیمینگ، سرگرمی و آموزش پیدا کند و با تبلیغات گسترده و دنبال کنندگان پرشمار، به منبع درآمدهای سرشار برای تولیدکنندگان محتوا تبدیل شود. حال نشریه فوربس لیستی از پر درآمدترین یوتیوبرهای سال 2021 منتشر کرده که مستر بیست در آن به رتبه اول دست یافته است.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از شهر سخت افزار؛ جیمی دونالدسون یا همان مستر بیست (MrBeast) سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و توانست با دریافت 54 میلیون دلار از پلتفرم یوتیوب، به پردرآمدترین یوتیوبر تاریخ تبدیل شود. بعد از جیمی نیز جیک پاول، بوکسور و یوتیوبر پر حاشیه با حدود 45 میلیون دلار درآمد قرار گرفته است.

مستر بیست تنها 23 سال دارد و شهرت خود را با پخش بدون محدودیت مبالغ زیادی پول بین افراد عادی و کارهای خیریه به دست آورده است. وی چندی پیش مجموعه «بازی مرکب» نتفلیکس را بازسازی کرد و به برنده آن 446 هزار دلار جایزه داد. کانال یوتیوب مستر بیست در حال حاضر 88 میلیون مشترک دارد.

البته این تنها کاسبی جیمی نیست و وی با کمک تیم 50 نفره خود، یک رستوران زنجیره‌ای آنلاین را نیز هدایت می‌کند. مستر بیست در سال 2021 علاوه بر کسب درآمد بالا، توانست 30 میلیون دلار برای پاک کردن اقیانوس از زباله جمع‌آوری کرده و جایزه بهترین تولیدکننده محتوای سال را نیز دریافت نماید.

رتبه‌های بعدی در لیست پردرآمدهای یوتیوب نیز به یک گیمر و پادکستر به نام Markiplier و زوج کمدی Rhett & Link با به ترتیب 38 و 30 میلیون دلار اختصاص پیدا کرده است. برنامه گفتگو محور Good Mythical Morning از Rhett & Link به تازگی دهمین سال حضور خود در یوتیوب را جشن گرفته و از برنامه‌های با سابقه این پلتفرم محسوب می‌شود.

فوربس 10 یوتیوبر پردآرمد سال را به شرح زیر معرفی کرده است؛

  1. MrBeast – 54 million
  2. Jake Paul – 45 million
  3. Markiplier – 38 million
  4. Rhett & Link – 30 million
  5. Unspeakable – 28.5 million
  6. Like Nastya – 28 million
  7. Ryan Kaji (Ryan’s World) – 27 million
  8. Dude Perfect – 20 million
  9. Logan Paul – 18 million
  10. Preston – 16 million

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا