گیم

Elden Ring در جمع بهترین بازی‌های تاریخ گیم قرار گرفت

اولین بررسی‌های Elden Ring حاکی از آن است که این بازی بسیار فراتر از حد انتظار و آنچه که تبلیغ می‌شد ظاهر شده و نظر منتقدان را به خود جلب کرده است؛ طوری که نتایج امتیازات متاکریتیک، آن را در زمره بهترین بازی‌های تاریخ گیم قرار می‌دهد.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از شهر سخت افزار؛ پس از سال‌ها هیاهو و تبلیغات استودیوی بازی سازی FromSoftware در خصوص روایت بازی الدن رینگ آن هم زمانی که گیمرها هنوز هیچ تصاویر و جزئیاتی از آن ندیده بودند، این بازی پس‌فردا (25 فوریه) به طور رسمی به فروش خواهد رسید.

اما علی‌رغم آنچه که با وجود چشم انتظاری گیمرها و تبلیغات اغراغ‌آمیز پیش‌بینی می‌شد، این بازی موفق شده است در بررسی‌های منتقدین مطرح دنیای گیم، به امتیاز فوق‌العاده 97 (تا به این لحظه) دست یابد؛ نتیجه‌ای قابل توجه که این بازی را نه تنها در لیست برترین‌های تاریخ گیم، بلکه بالاتر از عناوین بسیار محبوبی نظیر Super Mario Odyssey یا Red Dead Redemption 2 قرار دهد.

بازی Elden Ring یک برداشت جهان باز سبک نقش آفرینی توسط استودیوی FromSoftware از سری Soulsborne است؛ مجموعه‌ای که با معرفی بازی Demon’s Souls آغاز گشته و سپس با عناوینی نظیر سه‌گانه محبوب دارک سولز ادامه یافت. بد نیست بدانید که تمامی بازی‌های این مجموعه از عناوین پرافتخار دنیای گیم محسوب می‌شوند که نتیجه امتیازات آن‌ها به شرح زیر است:

  •     Demon Souls (2009) – Metacritic 89 / OpenCritic N/A
  •     Dark Souls (2011) – Metacritic 89 / OpenCritic N/A
  •     Dark Souls 2 (2014) – Metacritic 91 / OpenCritic 88
  •     Bloodborne (2015) – Metacritic 92 / OpenCritic 91
  •     Dark Souls 3 (2016) – Metacritic 89 / OpenCritic 90
  •     Sekiro: Shadows Die Twice (2019) Metacritic 90 / OpenCritic 90

Elden Ring در جمع بهترین بازی‌های تاریخ گیم

نسخه PS5 بازی Elden Ring به‌عنوان پانزدهمین بازی با بیشترین امتیاز ریویو متاکریتیک در تمام ادوار فهرست شده است. این در حالی است که تنها 24 بازی دیگر، دارای امتیازی برابر یا بیشتر از نسخه پی اس فایو الدن رینگ در رتبه بندی تمام دوران متاکریتیک هستند؛ آماری که که توسط بازی The Legend of Zelda: Ocarina of Time با 99 امتیاز رهبری می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا