گیم

Apex Legends موبایل دو ماه دیگر تعطیل می شود

Apex Legends Mobile، پورت موبایل عنوان محبوب بتل رویال از Respawn Entertainment، اعلام کرده است که این بازی اواخر سال جاری خاموش خواهد شد. Respawn فاش کرده است که این بازی یک سال پس از انتشار اصلی آن کنسل شده است.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از گیزموچاینا، Apex Legends یک عنوان چندنفره بسیار موفق است که در ابتدا بر روی پلتفرم‌های PC و کنسول منتشر شد. این توسط Respawn Entertainment توسعه داده شده است، که همچنین پشت سری تحسین شده Titanfall قرار دارد. این شرکت در حال حاضر تحت EA (Electronic Arts) است و اخیراً اعلام کرده است که پورت موبایل این عنوان در تاریخ 1 می 2023 بسته خواهد شد. Respawn Entertainment اعلام کرد که این تصمیم به دلیل عواملی خارج از کنترل آن گرفته شده است.

در حال حاضر، این شرکت اعلام کرده است که خرید بازی با ارزهای واقعی را متوقف کرده است. علاوه بر این، بازی از امروز (1 فوریه 2023) از فروشگاه های وب حذف خواهد شد. این تنها خبر ناگوار نبود، زیرا EA همچنین اعلام کرد که پورت موبایل مورد انتظار فرنچایز محبوب Battlefield خود را نیز لغو می کند. تصمیم EA برای کشتن Apex Legends Mobile هفته‌ها پس از برنده شدن جایزه بهترین بازی سال 2022 در فروشگاه‌های اپل و گوگل به دست می‌آید.

این شرکت اعلام کرد که بازی شروع قدرتمندی داشت اما عوامل مختلفی منجر به خاموش شدن آن شد. این شامل نقشه راه محتوای آن و نوار کیفیت و کمیت نیز می شود. این، توسعه دهندگان و استودیوی پشت این عنوان تصمیم گرفته اند که پورت موبایل را در ماه می 2023 از بین ببرند. به خاطر داشته باشید که این تصمیم بر نسخه واقعی رایانه شخصی یا کنسول این بازی تأثیری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا