گیمویدئو

گیم‌پلی بازی بتل رویال My Hero Academia: Ultra Rumble منتشر شد

بازی Dragon Ball: The Breakers از کمپانی باندای نامکو تنها اثر چند نفره‌ای نیست که در دست توسعه است. بازی بتل رویال جدیدی بر اساس مجموعه‌ی My Hero Academia با عنوان Ultra Rumble هم در راه است. حال این بازی رایگان ۲۴ نفره اولین تریلرهای گیم‌پلی خود را دریافت کرده است که مکانیزم های مختلف آن را نشان می‌دهند.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ به‌عنوان بخشی از یک تیم سه نفره، بازیکنان ویژگی‌ها و قابلیت‌های متفاوتی دارند که می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. برخی از این قابلیت‌ها را می‌توان برای آسیب زدن به دشمنان استفاده کرد، در حالی که برخی دیگر به‌عنوان قابلیت‌های پشتیبانی عمل می‌کنند. همچنین جمع‌آوری کارت‌های مهارت قابلیت‌های شخصیت را افزایش می‌دهد. از طرفی بسته به اینکه نقش یک قهرمان یا شرور را بازی کنید، باید شهروندان عادی مختلفی را در نقشه نجات دهید یا به آن‌ها حمله کنید.

در توضیحات بازی در وب‌سایت رسمی آن آمده است:

ما این‌جا هستیم! یک بازی بتل رویال ۲۴ نفره‌ی تیمی از مجموعه‌ی My Hero Academia! برای زنده ماندن تا رسیدن به پایانی تلخ با هشت تیم سه نفره مبارزه کنید. در این بتل رویال ۲۴ نفره از قابلیت «Quirk» هر شخصیت در نبرد استفاده کنید.

نقاط قوت هر شخصیت بسته به Quirk آن‌ها کاملا متفاوت است. از نقاط قوت آن‌ها استفاده و نقاط ضعف آن‌ها را جبران کنید تا از این جنگ سخت جان سالم به در ببرید. کارت‌های مهارت پراکنده در سراسر نقشه را جمع‌آوری کنید تا مهارت‌های Quirk خود را تقویت کنید. اینکه کدام یک از مهارت‌های Quirk خود را ارتقا دهید کاملا به شما بستگی دارد. گفتنی است که کارت‌های مهارت هر شخصیت متفاوت است. جمع آوری کارت‌های مهارت یکدیگر و تقویت تیم، کلید پیروزی محسوب می‌شود.

به یک قهرمان یا شرور تبدیل شوید؛ شهروندانی که قادر به فرار نیستند، در سراسر نقشه پراکنده شده‌اند. با توجه به این که قهرمانان شهروندان را نجات می‌دهند و افراد شرور به آن‌ها حمله می‌کنند، انجام کاری که در آن برتری دارند، برای کل تیم مزایایی به همراه خواهد داشت.

بازی بتل رویال My Hero Academia: Ultra Rumble برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در حال توسعه است. نسخه‌ی بتای بازی روی پلی‌استیشن ۴ قرار است از تاریخ ۲ (۱۳ بهمن ۱۴۰۰) تا ۶ فوریه‌ی ۲۰۲۲ (۱۷ بهمن) در دسترس قرار گیرد. گفتنی است که ثبت‌ نام بتا تا ۲۸ ژانویه (۸ بهمن) امکان‌پذیر خواهد بود. ۱۲ شخصیت قابل بازی از جمله Midoriya، Bakugo، Todoroki All Might، Mt.Lady، Toga و بسیاری دیگر وجود خواهند داشت.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا