موبایل

گلکسی فلیپ۶ با باتری ۳۷۹۰ میلی آمپری عرضه می‌شود

با تایید کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا بر موبایل گلکسی فلیپ ۶ و حلقه هوشمند گلکسی رینگ مشخصات باتری آنها فاش شد.

به گزارش فناوری برتر دیجیتال به نقل از مهر، کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا موبایل گلکسی زد فلیپ ۶ و حلقه هوشمند گلکسی رینگ را تایید کرده است. به این ترتیب مشخصات باتری آنها مشخص شده است.

موبایل فلیپ ۶ البته ۲ سلول باتری دارد که هر یک از آنها در یک طرف دستگاه قرار گرفته اند و ظرفیت کل شان ۳۷۹۰ میلی آمپر است.

به این ترتیب باتری دستگاه با ظرفیت ۳۸۰۰ ، ۳۸۵۰ یا حتی ۳۹۰۰ میلی آمپر بازارایی می شود. هریک از این ظرفیت ها نشان دهنده ارتقایی نسبت به باتری فلیپ۵ با باتری ۳۷۰۰ میلی آمپری است، اما به طور حتم یک ارتقای بزرگ نیست.

با توجه به اطلاعات سازمان صدور گواهینامه ملی دانمارک (UL Demko) مشخص شده حداکثر سرعت شارژ باتری ۲۵ وات است. فلیپ۶ همچنین مجهز به تراشه کوالکام اسنپ دراگون 8 Gen 3 Soc با ۸ گیگابایت RAM است. همچنین طبق اطلاعات موجود دوربین اصلی دستگاه ۵۰ مگاپیکسل است.

حلقه هوشمند گلکسی رینگ نیز در اندازه های مختلف با باتری ۱۷ و ۱۸.۵ میلی آمپری عرضه می شود. سایز۱۲ این گجت پوشیدنی باتری ۲۲.۵ میلی آمپری دارد. هر دو این دستگاه ها در جولای سال جاری همراه گلکسی زد فولد۶، خانواده گلکسی واچ۷ و گلکسی واچ اولترا(ایکس) رونمایی می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا