گیمویدئو

ویدیوی گیم‌پلی Skull and Bones روند و قابلیت‌های بازی را نشان می‌دهد

ویدئو جدید لو رفته از عنوان جمجمه و استخوان‌ها (Skull and Bones) یک دیدگاه کلی از بازی جدید یوبیسافت (Ubisoft) ارائه می‌کند.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ طبق چیزی که در ویدئو مشخص شده، این بازی در اقیانوس هند جریان دارد. همینطور اینکه بازه زمانی آن دوران طلایی دزدان دریایی است. شما در اصل یک کارگر ساده در کشتی هستید. هدف اصلی کاراکتر شما در بازی جمجمه و استخوان‌ها تبدیل شدن به معروف‌ترین دزد دریایی منطقه است.

در ابتدا شما با یک مقدار دهاو (Dhow)، ارز داخل بازی، شروع خواهید کرد. هرچه بیشتر پیش بروید، سطح بدنامی (Infamy) شما نیز ارتقاء پیدا خواهد کرد. با ارتقاء آن شما می‌توانید کشتی‌های مختلف را بسازید. هر کشتی قابلیت خاص خود را دارد که با توجه به سبک بازی، مورد انتخابیتان نیز فرق خواهد کرد.

سطح بدنامی نیز به روش‌های مختلف ارتقاء پیدا خواهد کرد. بازیکنان می‌توانند مأموریت‌های مختلف را انجام داده و حتی به صورت گروهی این کار را انجام دهند. بدنامی از طریق کارهای دیگر مثل شرکت در رویدادهای بزرگ یا یافتن گنج نیز ارتقاء پیدا خواهد کرد. همینطور اینکه اگر در مبارزات دشوار پیروز شوید، قطعاً پاداش خوبی دریافت خواهید کرد.

بازی جمجمه و استخوان‌ها مدت زیادی است که در حال ساخت است. این پروژه یکی از بزرگ‌ترین موارد یوبیسافت بوده و به شدت برای این شرکت اهمیت دارد. به همین دلیل است که دست از ساخت آن بر نداشته است. طبق چیزی که این شرکت اعلام کرده بازی جمجمه و استخوان‌ها در اواسط سال ۲۰۲۳ میلادی عرضه خواهد شد. تمرکز اصلی بازی نیز روی بخش چند نفره است.

Skull and Bones

عناوین اخیر یوبیسافت چندان از کیفیت بالایی برخوردار نبودند. به همین دلیل است که اگر بحث امتیاز و نظر منتقدان را در نظر داشته باشیم، یوبیسافت در شرایط چندان خوبی قرار ندارد. حال جمجمه و استخوان‌ها می‌تواند این شرکت را از این وضعیت نجات دهد. ایده پشت این بازی بسیار خوب بوده و به همین دلیل پتانسیل بسیار زیادی دارد. با این حال با یک عرضه بد می‌تواند تمام زحمات کارمندان یوبیسافت نیز از بین برود. پس بهتر است این شرکت جمجمه و استخوان‌ها را در کامل‌ترین حالت خود عرضه کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا