فناوری اطلاعات

نخستین جشنواره «نشان دوستدار خانواده» برگزار می شود

وزارت ارتباطات در نظر دارد تا نخستین جشنواره «نشان دوستدار خانواده» را با هدف کمک به توسعه زیست‌بوم دیجیتال کودک و نوجوان برگزار کند.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، همزمان با روز جهانی اینترنت ایمن تر ( ششم فوریه مصادف با ۱۷ بهمن ماه) و با هدف کمک به توسعه زیست‌بوم دیجیتال کودک و نوجوان، نخستین جشنواره «نشان دوستدار خانواده» را برگزار می کند.

در فراخوانی که به همین مناسبت منتشر شد از شرکت‌ها و مجموعه‌ هایی که در سراسر کشور در محورهای زیر فعال هستند، دعوت می‌شود به منظور ثبت نام و شرکت در این جشنواره و تکمیل فرم مخصوص، به آدرس ffdigitalservices.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته مهلت تکمیل و ارسال فرم مربوط برای شرکت در جشنواره نشان دوستدار خانواده تا روز چهارشنبه ۴ بهمن ماه است و این جشنواره در روز ۹ بهمن ماه در نشست جامعی رسما به شرکت کنندگان معرفی خواهد شد.

علاوه بر آن به منظور ارتقای وضعیت زیست بوم محصولات دوستدار خانواده، شرکت کنندگان در فراخوان به شرط احراز شرایط، در فرایند تسهیلگری ارتقای زیست بوم دوستدار خانواده که با هدف شبکه سازی ذیل جشنواره، اخذ حمایت های تعاملی و یا تسهیلاتی پیگیری می شود، شرکت خواهند کرد. نخستین نشست این فرآیند نیز ۱۷ بهمن همزمان با آغاز هفته اینترنت ایمن تر برگزار می شود.

ضمنا در مراسم اختتامیه این جشنواره که روز ۲۳ بهمن ماه برگزار می شود برگزیدگان جشنواره نشان دوستدار خانواده معرفی می شوند و از آنها تقدیر به عمل می آید.

محورهای این جشنواره بدین شرح است:

بکارگیری ابزارهای فناورانه در:

✓ سازو کار نمایش تبلیغات مناسب برای کودک و نوجوان

✓ خدمات نظارت والدینی داخلی

✓ تناسب محتوا یا خدمت و سن مخاطب

✓ حفاظت از حریم خصوصی کودک و نوجوان

✓ حفاظت از داده های کودک و نوجوان

✓ پرداخت کنترل شده کودک و نوجوان

 

نخستین جشنواره «نشان دوستدار خانواده» برگزار می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا