موبایل

مشخصات گوشی پیکسل ۷ در «ای بی» فاش شد

کاربری در ای بی تصاویری از موبایل پیکسل ۷ گوگل را منتشر و دستگاه را برای فروش عرضه کرده بود. این درحالی است که گوگل به تازگی موبایل مذکور را معرفی کرده است.

به گزارش فناوری برتر دیجیتال به نقل از مهر ، به نظر می رسد گوگل نمی تواند از افشای سخت افزارهای جدید خود جلوگیری کند. چند هفته قبل عکسی از نمونه اولیه یک ساعت پیکسل که در رستورانی جا مانده بود، در فضای مجاز منتشر شد. حال آنکه گوگل هنوز وجود این دستگاه را تایید نکرده بود.

اکنون نیز فردی سعی کرده یک پیکسل ۷ را در «ای بی» بفروشد. در فهرست ای بی دستگاهی که شبیه نمونه اولیه پیکسل۷ به نظر می رسد ظاهر شد که البته اکنون این دستگاه حذف شده است.

تصاویری که فروشنده پست کرده بود، اطلاعات زیادی درباره دستگاه نشان نداده است.نمای جلوی دستگاه شبیه به پیکسل ۶است و دوربینی زیر سوراخ روی نمایشگر وجود دارد. در پشت دستگاه نیز نواری قرار دارد که ۲ لنز دوربین روی آن دیده می شود.

نگاهی دقیق تر به یکی از تصاویر کمی تعجب برانگیز است. در انعکاسی از پشت دستگاه پیکسل ۷ادعا شده، چیزی شبیه به پیکسل ۷ پرو دیده می شود. به عبارت دیگر فروشنده از یک دستگاه پیکسل ۷ پرو برای گرفتن عکس از موبایل پیکسل ۷ استفاده کرده است. این امر نشان می دهد فروشنده به هر دو مدل لاین پیکسل دسترسی داشته است. فروشنده در بخش توضیحات دستگاه ادعا کرده بود پیکسل ۷ مجهز به سیستم عامل اندروید ۱۳ و اپ های روی آن نیز در مرحله توسعه هستند. طبق این توضیحات موبایل حافظه های ۱۲۸ گیگابایتی با ۸ گیگابایتRAM دارد و بدون هیچ گونه گارانتی فروخته می شود. این موبایل از ایالت تگزاس ارسال می شد.

هرچند گوگل در مراسم I/O خود موبایل های سری پیکسل۷ را معرفی کرد، اما هنوز چند ماه تا عرضه آن باقی مانده است.در این سری از نسل دوم تراشه های تنسور استفاده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا