کامپیوتر

فراخوان ایسوس برای مادربرد معیوب

ایسوس به دنبال گزارشهایی درباره ذوب شدن مادربردهای این شرکت از سوی بعضی از کاربران، مجبور شد برای این محصول فراخوان صادر کند.

به گزارش فناوری برتر دیجیتال به نقل ازایسنا، گزارشهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که شماری از مادربردهای Z۶۹۰ Hero ساخت ایسوس، پس از استفاده معمول سوخته و دود تولید می کنند.

ایسوس به وجود ایراد اذعان و اعلام کرد ممکن است مربوط به بعضی از محصولاتی باشد که در سال ۲۰۲۱ تولید شده اند. مدل Z۶۹۰ Hero یک مادربرد پیشرفته برای استفاده در رایانه‌های رومیزی بازی است.

اکثر افرادی که معیوب بودن مادربرد دستگاه خود را گزارش کرده اند، یک کد هشدار بایوس ۵۳ را در صفحه خود مشاهده کرده اند که نشان دهنده وجود مشکل در عملکرد حافظه است. عده دیگری بوی دود حس کرده و نشانه‌های سوختن را در محصولات این شرکت مشاهده کرده اند. یک کاربر هم در شبکه اجتماعی ردیت وقوع آتش سوزی ناشی از این قطعه معیوب را گزارش کرد. کاربر مکس اچ دی گفت: در حال وب گردی بوده که رایانه شخصی‌اش خاموش شد و هنگامی که نگاه کرد، متوجه شد یک قطعه در مادربرد آتش گرفته است.

بر اساس گزارش شبکه خبری بی بی سی، ایسوس در بیانیه‌ای در وب سایت خود وجود این مشکل را تایید کرد و هشدار داد مادربردهای مذکور در سال ۲۰۲۱ با شماره سریال و قطعه معیوب مشخص تولید شده اند. صاحبان این مدل مادربرد برای اطلاع از سالم بودن محصول مذکور می توانند بسته محصول خود را چک کنند. همچنین مشتریان ایسوس می تواند شماره سریال خود را در وب سایت ایسوس چک کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا