گیمویدئو

شهر خیالی زیبا در تریلر جدید بازی Saints Row

جدیدترین تریلر بازی جدید Saints Row که چند روز پیش در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۱ به نمایش درآمد، بخش‌های جدیدی از گیم‌پلی بازی را در شهر خیالی سانتو ایلسو (Santo Ileso) نشان می‌دهد.

Saints Row را به خاطر دارید؟ اکنون بازگشته است. این بازی که قرار است نوعی بازنگری در این سری باشد، در ماه اوت معرفی شده و در ماه نوامبر هم تاریخ عرضه‌ی آن با تأخیر مواجه شد. این تریلر مجموعه‌ای از کلیپ‌ها است که هرکدام به‌طور متوسط حدود ۳ ثانیه طول می‌کشد و افراد مختلف با تفنگ‌ها و موشک‌های مختلف و غیره شلیک می‌کنند. بنابراین، به‌صورت فنی لحظه‌های جالبی را از گیم‌پلی بازی نشان می‌دهد.

با این حال، علاوه بر تأیید تاریخ عرضه‌ی جدید بازی یعنی ۲۳ اوت سال آینده، این تریلر واقعیت دیگری را هم برایمان آشکار می‌کند. این تریلر تأیید می‌کند که شهر خیالی سانتو ایلسو به احتمال زیاد قرار است ستاره‌ی اصلی بازی Saints Row باشد. برای پی بردن به این موضوع بهتر است خودتان تریلر را مشاهده کنید. شاید چیزهای جذاب زیادی در جریان این تریلر وجود داشته باشد اما این شهر بازی است که خودنمایی می‌کند و خود را به نام ویژگی اصلی بازی معرفی می‌کند.

به‌خصوص در قسمت ابتدایی تریلر، نگاهی شایسته به برخی از چراغ‌ها و مناظر عجیب سانتو ایلسو داریم که دارای مناطق مختلفی است که در حالت ایدئال انتظار می‌رود که هویت‌های متفاوتی داشته باشند. برای مثال، می‌توانید تابلوی نئونی تبلیغاتی را که در آن سگی در حال نواختن گیتار است یا مجسمه‌های دایناسور عظیمی را در صحرا مشاهده کنید که فضای خاص و متفاوت شهر را نشان می‌دهند. شما می‌توانید چیزهای بیشتری درباره‌ی سانتو ایلسو در ویدیویی که استودیوی Volition در ماه اوت منتشر کرد، ببینید. جایی که متوجه می‌شویم شعار شهر این است: «سانتو را عجیب‌وغریب نگه دار». البته بدیهی است که این فقط یک کپی از «آستین را عجیب نگه دار» است.

بازی Saints Row

سانتو ایلسو از جنوب غربی ایالات متحده الهام گرفته شده است. فرانک مارکوارت (Frank Marquart)، کارگردان هنری بازی، بیان کرده که این همچون ملغمه‌ای از آن است و قطعا کپی دقیقی از آنچه در جنوب غربی وجود دارد، نخواهد بود. با این حال، می‌توان مطمئن بود که در جریان بازی و هنگامی که در محیط آن رانندگی می‌کنید چیزهایی را خواهید دید که یادآور جنوب غربی واقعی ایالات متحده هستند.

بازی Saints Row در تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۱ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌ی کامپیوتر بازی ابتدا برای اپیک گیمز استور عرضه خواهد شد و احتمالا در زمان دیگری برای فروشگاه‌های دیگر از جمله استیم منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا