گیم

سه بازی جدید در دنیای جنگ ستارگان ارائه می شود

شرکت‌های الکترونیک آرتز و Lucasfilm Games امروز در یک پیام خوشحال‌کننده برای طرفداران دنیای جنگ ستارگان، از تولید شدن سه عنوان جدید برای این فرانچایز توسط استودیوی بازی‌سازی Respawn Entertainment خبر دادند. منتظر چه بازی‌هایی باشیم؟

فناوری برتر دیجیتال به نقل از شهر سخت افزار؛ به گفته EA، استودیوی بازی‌سازی ریسپاون که بیشتر با عنوانی همچون ایپکس لجندز و تایتانفال شناخته می‌شود، در حال ساخت سه بازی دیگر در دنیای جنگ ستارگان است. این استودیو، علاوه بر ادامه اکشن ماجراجویی تک نفره Star Wars Jedi: Fallen Order در سال 2019، یک بازی تیراندازی اول شخص و یک بازی استراتژیک مبتنی بر دنیای جنگ ستارگان نیز در دست ساخت دارد.

EA همچنین تأیید کرد، کارگردان بازی Stig Amussen که پیش از این بر توسعه بازی God of War 3 برای سونی و Star Wars Jedi: Fallen Order  در استودیو Respawn نظارت داشت، در حال کار بر روی بازی بعدی از سری استار وارز Jedi است.

یک بازی کاملا جدید و ناشناس در سبک تیراندازی اول شخص بر اساس دنیای جنگ ستارگان نیز توسط کارگردان بازی پیتر هیرشمن نظارت می‌شود که از آثارش می‌توان به بازی‌های استار وارز بتل‌فرونت 1 و Star Wars: The Force Unleashed اشاره کرد. EA همچنین طی یک خبر اذعان داشت که هیرشمن و Respawn به تازگی کار روی عنوان جدید را آغاز کرده‌اند.

بازی سوم اما یک عنوان استراتژیک است که توسط استودیو Bit Reactor، استودیویی که اخیراً توسط توسعه دهندگان سابق XCOM شکل گرفته، ساخته شده است. Greg Foerstch، کهنه کار صنعت گیم، مدیر هنری XCOM 2 و XCOM: Enemy Unknown، رهبری آن استودیو را بر عهده دارد.

الکترونیک آرتز و دیزنی در سال 2013 قراردادی انحصاری برای ساخت سری جدیدی از بازی‌ها بر اساس دنیای جنگ ستارگان امضا کردند. در طول این مدت، EA دو بازی جدید Star Wars Battlefront را از استودیوی DICE، Star Wars: Squadrons را از Motive Studios، Jedi: Fallen Order را از ریسپاون و بروزرسانی‌های ادامه دار بازی Star Wars: The Old Republic را از BioWare ارائه کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا