موبایل

سامسونگ به طور تصادفی تاریخ عرضه سری گلکسی اس 23 را تایید کرد

ماه گذشته، کارشناس معتبر Ice universe گفت که سامسونگ از سری گلکسی S23 در تاریخ 1 فوریه 2023 رونمایی خواهد کرد. و اوایل امروز، شعبه کلمبیایی سامسونگ این تاریخ را تایید کرد زیرا صفحه ای را در وب سایت خود برای رویداد Galaxy Unpacked برای رونمایی از گلکسی Unpacked ایجاد کرده که بطور اتفاقی برای عموم نمایش داده شد.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از چی اس ام آرنا؛ این صفحه اکنون حذف شده است، که نشان می دهد سامسونگ کلمبیا در زمان فاش شدن تاریخ رویداد Unpacked برای اعلام آن آماده می شود. اما ما انتظار داریم که شرکت کره ای به زودی یک اعلامیه رسمی برای این رویداد ارائه دهد.

توجه داشته باشید که سامسونگ به صراحت به گلکسی اس 23 در وب سایت خود اشاره نکرده است، اما تصویری که به اشتراک گذاشته است تا حد زیادی تایید می کند که سامسونگ از پرچمداران 2023 خود در رویداد 1 فوریه رونمایی خواهد کرد.

انتظار می رود سری گلکسی اس 23 از سه مدل گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا تشکیل شود. سامسونگ هنوز چیزی در مورد آنها فاش نکرده است، اما به لطف تصاویر لو رفته آنها، می دانیم که سه گانه S23 چگونه خواهد بود. می‌توانید انتظار داشته باشید که جزئیات بیشتری در مورد مجموعه گلکسی S23 در مراسم پیشروی رویداد Galaxy Unpacked در 1 فوریه منتشر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا