تکنولوژی

تسهیلات۳۰۰ میلیون تومانی تست و آزمون تخصصی محصولات دانش بنیان

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی از ارائه تسهیلات تست و آزمون تخصصی محصولات دانش بنیان به شرکتها خبر داد و گفت: این تسهیلات تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان در سال است.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از مهر، دکتر مرضیه شاوردی امروز در هفتمین رویداد خوشامدگویی به شرکت‌های دانش بنیان که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، گفت: یکی از خدمات توانمندسازی توسط صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش بنیان، «آموزش» در حوزه‌های مالی و فنی است.

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این صندوق تا سقف ۹۰ درصد برای برگزاری دوره‌های آموزشی در همکاری با سایر کشورها و تا سقف ۷۰ درصد هزینه برگزاری برای دوره‌های آموزشی مجازی تا سقف ۵۰ میلیون تومان از شرکت‌ها حمایت می کند.

وی با اشاره به اخذ استانداردهای صادراتی گفت: همچنین صندوق نواوری و شکوفایی، ۷۰ درصد هزینه‌های اخذ استانداردهای صادراتی به شرکت‌ها را به صورت تسهیلات بلاعوض اعطا می‌ کند.

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: ۹۰ درصد هزینه‌ها تا سقف ۳۰ میلیون تومان در سال به شرکت‌ها و تا ۴۰ میلیون تومان به شتابدهنده‌ها برای برگزاری دوره‌های آموزشی و یادگیری اختصاصی از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی اختصاص می یابد.

مدیر کل توانمند سازی صندوق نوآوری با اشاره به خدمات توسعه بازار این صندوق، توضیح داد: ۷۰ درصد هزینه‌های شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی تا سقف ۴۵ میلیون تومان و ۷۰ درصد هزینه‌های مربوط به حضور آنها در نمایشگاه‌های خارجی تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: علاوه بر آن ۷۰ درصد هزینه‌ها تا سقف ۱۸۰ میلیون تومان برای حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه دایمی و مراکز فروش خارجی به شرکت‌ها تسهیلات بلاعوض واگذار می‌شود.

به گفته وی برای اعزام هیات‌های تجاری ۹۰ درصد هزینه‌ها تا سقف ۶۰ میلیون تومان و برای پذیرش این هیات‌ها تا ۹۰ درصد هزینه‌ها (۶۰ میلیون تومان) په شرکت‌ها پرداخت می‌شود.

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این صندوق برای ارائه مشاوره و اخذ استانداردها ۷۰ درصد هزینه تا سقف ۶۰ میلیون تومان شرکتهای دانش بنیان را می پردازد و برای تمدید استانداردهای تخصصی محصولی و سیستمی تا سقف ۳۰ میلیون تومان تسهیلات اعطا می کند.

وی اضافه کرد: برای ارائه مشاوره و اخذ تاییده‌ها و مجوزهای ملی تا ۷۰ درصد هزینه که تا سقف ۶۰ میلیون تومان می‌شود از سوی این صندوق به شرکت‌ها اعطا می‌شود و برای تمدید این تاییدیه‌ها تا سقف ۳۰ میلیون تومان بلاعوض به شرکت‌ها کمک خواهد شد.

شاوردی خاطر نشان کرد: ۷۰ درصد هزینه‌های مربوط به انجام آزمون‌ها و تست‌های تخصصی بر روی محصول دانش بنیان تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان در سال به شرکت‌ها اعطا می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا