گیمویدئو

تریلر گیم‌پلی Tiny Tina’s Wonderlands

بازی Tiny Tina’s Wonderlands در رویداد گیم اواردز دیروز صبح با تریلر جدیدی حضور پیدا کرد؛ تریلری که گیم‌پلی و بخش‌هایی از داستان این بازی را به تصویر کشید. تریلر داستانی بازی Tiny Tina’s Wonderlands شخصیت‌های جدید این بازی فرعی در مجموعه‌ی بزرگ بوردرلندز را معرفی می‌کند.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ البته که بازی Tiny Tina’s Wonderlands فقط مختص پلی‌استیشن یا حتی پلی‌استیشن ۵ نیست و روی تمام پلفترم‌ها اعم از ایکس‌باکس و کامپیوتر هم عرضه می‌شود. با این حال، بخش قابل توجهی از رویداد سونی به نمایش گیم‌پلی این بازی اختصاص داده شده بود.

همان‌طور که از نام بازی پیداست، تمرکز Tiny Tina’s Wonderlands روی شخصیت «تاینی تینا» و دنیایی است که او خلق کرده. بازی‌کننده‌ها در نقش بازیکن‌های یک بازی نقش‌آفرینی رومیزی، وارد دنیایی می‌شوند که تحت سلطه‌ی تاینی تینا است. تینا در همه حال کنترل دنیا را به دست دارد و در نتیجه هیچ چیزی در بازی قابل پیش‌بینی نیست. ممکن است لحظه‌ای مشغول مبارزه با بیگانگان باشید و لحظه‌ی دیگر اسب‌های شاخدار به سمتتان سرازیر شوند.

با توجه به اینکه بازی ملغمه‌ای از دنیاهای مختلف است و اساسا هیچ قانونی جز ذهن متلاشی تاینی تینا بر آن حکمفرما نیست، همه چیز در آن پیدا می‌شود؛ طوری که می‌توانید با شمشیر، با موشک‌انداز یا با جادو به حمله‌ی دشمنان بروید. گیم‌پلی بازی حدودا شبیه به همان سری بوردرلندز است؛ یعنی با یک اکشن اول شخص طرف هستیم که روی جمع‌آوری آیتم تمرکز دارد. با این حال بعضا ممکن است به شکل شخصیت‌هایی بامزه روی نقشه‌ی بازی هم رفت و آمد کنید.

بازیکنان در Tiny Tina’s Wonderlands شخصیتی برای خود می‌سازند، کلاسی برای خود انتخاب می‌کنند و وارد دنیای نقش‌آفرینی عجیب بازی می‌شوند. می‌توان Tiny Tina’s Wonderlands را به صورت تک نفره یا چند نفره‌ی آنلاین تجربه کرد؛ طوری که امکان تجربه‌ی بخش داستانی به صورت کاملا آنلاین چهار نفره هم وجود دارد. دقیقا مثل تمام شماره‌های سری بوردرلندز.

همانطور که از نام بازی پیداست، تاینی تینا که یکی از شخصیت‌های بانمک و جالب سری بوردرلندز است، در این بازی مختص خود کنترل همه چیز را برعهده دارد. می‌توانید با این شخصیت‌ها و هم‌چنین گیم‌پلی بازی در تریلر آن آشنا شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا