گیمویدئو

بازی کرو موتورفست (The Crew Motorfest) برای کنسول‌ها و کامپیوتر معرفی شد

سری عناوین کرو (The Crew) را می‌توان از بازی‌های بسیار خوب در زمینه ریسینگ (Racing) و ماشین سواری دانست. این بازی‌ها توسط شرکت یوبیسافت ساخته شده و در این مدت عملکرد بسیار خوبی داشتند. حال شرکت سازنده این بازی نسخه جدید کرو را به نام کرو موتورفست (The Crew Motorfest) را برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر معرفی کرد.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ کرو موتورفست (The Crew Motorfest) در اصل یک فستیوال است. شما در هاوایی قرار داشته و با افراد زیادی به مسابقه خواهید پرداخت. کرو موتورفست از عناصر کلیدی عناوین کرو استفاده کرده و آن‌ها را بهتر کرده است. یکی از نکات مهم این بازی جهان باز بودن و اکشین بودن آن است. شما در شهر هانولولو (Honolulu) قرار داشته و باید در مناطق مختلف به رانندگی بپردازید. این شهر دارای فضاهای آتشفشانی، جنگلی و البته جاده‌های عادی است.

جزیره بازی کرو موتورفست (The Crew Motorfest) بسیار گسترده بوده و کاربران می‌توانند به تنهایی یا به همراه دوستان به گشت و گذار در آن بپردازند. در این دنیا فضاهای بسیار زیادی برای مسابقه وجود داشته تا کاربران هرگز از آن خسته نشوند. از طرفی تعداد بسیار زیادی خودرو در این بازی وجود داشته تا هر فرد با سبک رانندگی مخصوص خود، ماشین مناسب را پیدا کند.

فستیوال هرگز به اتمام نمی‌رسد. شما می‌توانید در این فستیوال در چالش‌های مختلف شرکت کرده و هرگز از بازی کردن خسته نشوید. از طرفی در این بازی مسابقات متنوع زیادی وجود داشته تا میل شما به اکشن و رانندگی را برطرف کند. در اصل این تنوع در حالت‌های مختلف است که باعث شده بازی موتورفست بسیار جذاب بشود.

بازی کرو موتورفست (The Crew Motorfest)

بازی کرو موتورفست (The Crew Motorfest) در اصل پاسخی به عناوین فورتزا هورایزن (Forza Horizon) است. یوبیسافت تلاش کرده تا این موضوع را پنهان کند ولی هم در تریلر و هم در توضیحات این بازی مشخص است که شباهت زیادی به هورایزن دارد. نکته اینجاست که فورتزا هورایزن در این زمینه ریشه زیادی داشته و سال‌ها تجربه دارد. به همین دلیل توانسته به بهترین نحو سبک رانندگی جهان باز را طراحی کند.

یوبیسافت در این مدت عملکرد چندان خوبی نداشته و نیاز به یک بازی خوب برای رهایی از این شرایط دارد. حال اینکه بازی جدید کرو می‌تواند این کار را انجام دهد هنوز مشخص نیست. استفاده از سیستم هورایزن کار بسیار ریسکی است. به دلیل اینکه این مجموعه بازی به شدت طرفداران زیادی داشته و کیفیت بالایی هم دارند. به همین دلیل رقابت با آن‌ها نه تنها دشوار بوده بلکه امکان دارد اصلاً نتیجه خوبی ندهد. حال باید صبر کرد و دید که در آینده یوبیسافت چه چیزی به بازی خود اضافه خواهد کرد که نسبت به هورایزن بهتر باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا