فناوری اطلاعات

استوریهای اینستاگرام لایک خور شدند

اینستاگرام قابلیت جدیدی به نام پسندهای خصوصی استوری (Private Story Likes) را معرفی کرد که به شما امکان می دهد استوری کاربران دیگر را لایک کنید.

به گزارش فناوری برتر دیجیتال به نقل از ایسنا، کاربرانی که به روزرسانی اینستاگرام را دریافت کنند، قادر خواهند بود استوریهای دیگران را بدون ارسال پیام مستقیم، لایک کنند.

این خبر از سوی آدام موسری، مدیر اینستاگرام در توییتر اعلام شد. در حال حاضر تعامل از طریق “استوریهای اینستاگرام” به صورت پیام مستقیم به بخش “اینباکس” حساب کاربر ارسال می شوند اما سیستم جدید پسندها (لایکها)، به صورت مستقل عمل خواهد کرد.

آن طور که در ویدیوی به اشتراک گذاشته شده از سوی موسری نمایش داده شده است، رابط کاربری جدید یک آیکن قلب را در زمان مشاهده استوریها در اپلیکیشن اینستاگرام نشان خواهد داد. هنگامی که روی این آیکن بزنید، فرد به جای پیام خصوصی، اعلانی (نوتیفیکیشن) دریافت خواهد کرد. به گفته مدیر اینستاگرام، این سیستم کاملا خصوصی ساخته شده و شمارشگر لایک نخواهد داشت.

این وضعیت استوریها را از پستهای اینستاگرام که شمارشگر عمومی برای پسندها دارند، متمایز می کند. این قابلیت، نشان دادن حمایت و تحسین کاربران برای محتوای به اشتراک گذاشته شده در استوریهای اینستاگرام را راحت تر می کند. هدف از این قابلیت فراهم کردن امکان ابراز حمایت کاربران از همدیگر و خلوت نگه داشتن بخش پیامهای خصوصی عنوان شده است.

بر اساس گزارش وب سایت 9to5mac، اینستاگرام اخیرا قابلیتهای جدیدی شامل آواتارهای سه بعدی و منوی چکاپ سکیوریتی و همچنین گزینه مرتب کردن فیدها را معرفی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا