تکنولوژی

آخرین مهلت عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس

رئیس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس از آغاز بیست و یکمین دوره «فراخوان مسیر» جهت پذیرش عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس خبر داد و گفت: مهلت ثبت درخواست در این فراخوان تا ۳۱ خردادماه جاری اعلام شده است.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، ، محسن علی اکبریان با اشاره به انتشار بیست و یکمین فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس گفت: تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های سلامت و تجهیزات پزشکی، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، سخت‌افزارهای برق، الکترونیک و مخابرات، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزار می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

وی تیم کاری منسجم و با انگیزه بالا، کالا یا خدمات با فناوری متوسط و بالا و برخورداری از بازار مناسب را از جمله شاخص‌های پذیرش در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس برشمرد و افزود: طرح‌های دارای ویژگی‌های شاخص از حیث تیم کاری، فناوری و نوآوری و مبتنی بر نیاز بازار در اولویت پذیرش در این دوره از فراخوان هستند.

به گفته علی اکبریان، تیم‌های اولیه پذیرش شده در فضای کار اشتراکی پارک فناوری پردیس با نام «کوآپ» مستقر شده و در طی دوره‌ آماده‌سازی به مدت ۱۰ هفته، آموزش‌هایی از جمله مدل کسب و کار، نقشه راه عملیاتی، نحوه تدوین و ارائه پیچ دک، تجاری‌سازی کسب و کار فناورانه (شامل ۴۰ ساعت کارگاه آموزشی) برای آنها برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال می‌توانند تا تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ با مراجعه به نشانی eservices.techpark.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا